Yöneticilik For Dummies Meraklısına

Bob Nelson

Yöneticilik For Dummies Meraklısına
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-10-31
YAZAR Bob Nelson
ISBN 9759919405
DOSYA FORMATI 9,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yirmibirinci Yüzyılda YöneticilikGünümüzün ışık hızındaki iş dünyasında en son yenilikler ve doğruluğu kanıtlanmış yönetim teknikleri. Etik sorunlardan performans değerlendirmeye, ekip oluşturmaktan işbirliğine, karşınıza çıkabilecek tüm sorunları yeni stratejilerle karşılamanın yolları bu kitapta.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yöneticilik For Dummies Meraklısına i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yöneticilik For Dummies Meraklısına.

...da en son yenilikler ve doğruluğu kanıtlanmış yönetim teknikleri ... Yöneticilik For Dummies Meraklısına - 27.78 TL + KDV ... . Yöneticilik - For Dummies Meraklısına en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Tüm Satıcılar. Yöneticilik - For Dummies Meraklısına. Yirmibirinci Yüzyılda Yöneticilik. Yöneticilik For Dummies Meraklısına en uygun fiyata sizleri bekliyor. Yöneticilik For Dummies Meraklısına. Peter Economy. HAVALE :21,45 TL %1 EFT İndirimi. Günümüzün ışık hızındaki iş dünyasında en son yenilikler ... Yöneticilik For Dummies Meraklısına - Bob Nelson : %15 İndirimli ... . Günümüzün ışık hızındaki iş dünyasında en son yenilikler ve doğruluğu kanıtlanmış yönetim teknikleri. Etik sorunlardan performans değerlendirmeye, ekip oluşturmaktan işbirliğine... We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Yöneticilik for Dummies Meraklısına by Bob Nelson. Konu Başlığı: Yöneticilik. Ek Yazar Yirmib...