Akıl Çağı (Karton Kapak)

Thomas Paine

Akıl Çağı (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-01-17
YAZAR Thomas Paine
ISBN 6053605409
DOSYA FORMATI 5,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Thomas Paine 1737 1809 Aydınlanma döneminin en önemli yazar aydın ve devrimci düşünürlerindendir. Risaleleri ve özellikle Sağduyu adlı eseriyle Amerikan Bağımsızlık Bildirgesinin hazırlanmasında önemli bir rol oynadı. 1792de yazdığı İnsan Hakları adlı eseriyle Fransız Devriminin temellerini de güçlendiren en önemli isimlerden biri oldu. Meclisin Fransız olmayan üç üyesinden biriyken Robespierre döneminde tutuklandı. İlk bölümünü hapishanedeyken yazdığı Akıl Çağı tüm dünyada ilgiyle karşılandı. İnsanların dogmalara kuşkuyla yaklaşmaya başladığı Aydınlanma döneminin temel eserlerinden biri olan Akıl Çağı Thomas Painein diğer eserleri gibi günümüzde de özgünlüğünü korumaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Akıl Çağı (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Akıl Çağı (Karton Kapak).

...rikan Bağımsızlık Bildirgesinin... İşbankası / akıl çağı karton kapak ... Akıl Çağı - Jean-Paul Sartre - Kitap - 9789755106939 | KitapElimde.com ... . Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Akıl Çağı'nda Thomas Paine kurumsallaşmış dini ve Kitabı Mukaddes'in meşruiyetini sorgular, deizmi felsefi açıdan tartışır. Kapak Türü : Karton Kapak-Kitap Kağıdı. ...alanında kaleme aldığı yapıtları arasında önemli bir yeri olan "Öz ... Akıl Çağı - Şükrü Alpagut -Halkkitabevi ... . ...alanında kaleme aldığı yapıtları arasında önemli bir yeri olan "Özgürlüğün Yolları" başlıklı dizi romanı üç kitaptan oluşuyor: "Akıl Çağı", "Yaşanmayan Zaman ve Yıkılış". : Karton Kapak. Orjinal Dil. Daha sonra da indirme bağlantılarını sunacağız. Roman (çeviri) kategorisinde yer alan ve son zamanlarda yüzlerce kişi tarafından aratılan eserin ismi Akıl ve Tutku (Karton Kapak) 'dir....