Klasik Arkeoloji Sözlüğü (Yunan-Roma)

Murat Karatağ

Klasik Arkeoloji Sözlüğü (Yunan-Roma)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-29
YAZAR Murat Karatağ
ISBN 6056418419
DOSYA FORMATI 7,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

• Yunan – RomaGünümüzdeki teknolojik aletler bir kenara bırakılırsa kalan nesneler, meslek grupları, kavramlar, mimarianlayışlar ve yönetim biçimleri Yunan- Roma uygarlıklarında insan hayatının bir parçası olarak vardı. Bunların tamamını eksiksiz olarak tarif etmek mümkün olmasa da kitapta söz konusu maddelerin hemen hepsi ile ilgili tatmin edici cevaplar bulunabilecektir.Kitapta özellikle mitolojiye dair herhangi bir araştırma veya inceleme yapılmamıştır, ama Yunan – Roma festivalleri ve bayramları kısa maddeler halinde yer almıştır. Yunan-Roma kronolojileri, Atina arkhon listesi, kral listeleri, kronolojik yapı listesi, Yunan- Roma ağırlık, hacim ve uzunluk ölçüleri, takvimler ve Roma konsüllerinin tam listesi kitabın sonundaki ekler kısmında yer almıştır.Sözlüğün arkeoloji ile uğraşanlara ve ilgi duyanlara Faydalı olmasını umuyorum.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Klasik Arkeoloji Sözlüğü (Yunan-Roma) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Klasik Arkeoloji Sözlüğü (Yunan-Roma).

...Arkeoloji Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi ... Klasik Arkeoloji Sözlüğü (Yunan-Roma) - Murat Karatağ ... ... Anasayfa Klasik Arkeoloji Sözlüğü Yunan Roma. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Arkeoloji Terimleri Sözlüğü. Yunan mitolojisinde tanrı ve tanrıça isimleri. Klasik çağ, M.Ö.5. yüzyıl tapınaklarının en güzeli, Atina. Akropolü'ndeki Parthenon'dur. TÖZ YAYINLARI yayınları tarafından yayınlanan Klasik Arkeoloji Sözlüğü (Yunan-Roma) adlı kitap kitapçılarda yerini aldı. Bu makale, Klasik Arkeoloji Sözlüğü ( ... Klasik Arkeoloji Sözlüğü (Yunan-Roma) / Murat... - GittiGidiyor ... . Bu makale, Klasik Arkeoloji Sözlüğü (Yunan-Roma)... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Klasik Arkeoloji Sözlüğü (Yunan-Roma). Yayın Evleri. İletişim. Klasik Arkeoloji Sözlüğü Yunan - Roma Pdf İndir. Tania Bahar. Sözlüğün arkeoloji ile uğraşanlara ve ilgi duyanlara faydalı olmasını umuyorum.Murat Karatağ. Akademik kategorisinde yer alan Murat Karatağ - Klasik Arkeoloji Sözlüğü Yunan - Roma kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! ...yer almistir.Sözlügün arkeoloji ile ugrasanlara ve ilgi duyanlara faydali olmasini umuyoruz. Ürün Adı: Klasik Arkeoloji Sözlüğü Yunan Roma Ürün Kodu: 9786058167001 Basım Yılı: 2020 Kapak... ...yapılmamıştır, ama Yunan-Roma festivalleri ve bayramları kısa maddeler halinde yer almıştır. Sözlüğün arkeoloji ile uğraşanlara ve ilgi duyanlara faydalı olmasını umuyorum. Murat Karatağ. Klasik Arkeoloji Sözlüğü. Yunan-Roma. Yazar: Karatağ, Murat. dair herhangi bir araştırma veya inceleme yapılmamıştır, ama Yunan-Roma festivalleri ve bayramları kısa maddeler halinde yer almıştır. ...yap...