Akıl Defteri

Jean Claude Carriere

Akıl Defteri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-08-12
YAZAR Jean Claude Carriere
ISBN 9755080741
DOSYA FORMATI 9,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir kadın, yaşamının ortasına gelmiş bir adamın evine, açık kalmış daire kapısından giriverir. Görünürde biraz geniş, gamsız bir kadındır.Ne istediği, ne aradığı bilinmez.Yaşamını düzenle sürdüren, titiz, dakik, kurallara bağlı bir erkek, diğeri ise yaşamını düş gücüyle sürdüren, savruk bir kadın… İki ayrı insanAyrı karakterlerdeki bu kadın erkek çatışmasından beklendiği üzere, bir aşk hikâyesi doğar.Sahnede iki gece,üç gün gibi kısa bir sürede yaşanan,tiyatro gerçeği dışında belki ancak üç ay ya da üç yılda yaşanabilecek, hatta belki de bir ömür boyu hiç yaşanmayacak olaylara tanık oluruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Akıl Defteri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Akıl Defteri.

...bilen Leonard, 15 dakika önce ne olduğunu, ne yaptığını, nereye gittiğini ve neden gittiğini bilememektedir ... Akıl Defteri (2000) Full HD İzle 1080P İndir | Portalcıyız ... . Akıl Defteri Memento Film İzle. Akıl Defteri filmini donmadan full izlemekle beraber favorilerinize ekleyerek daha sonra seyredebilirsiniz. Hergün en yeni filmler EvrenselFilm farkıyla sizlerle... İyi seyirler dileriz. Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş. 8.5 IMDB Puanı. Akıl Defteri - Memento izle. Aksiyon, polisiye, macera. Yönetmen: Christopher Nolan. Yıldız: Guy Pearce, Carrie-Anne Moss, Joe Pantoliano v ... Akıl Defteri - Memento - Beyazperde.com ... . Aksiyon, polisiye, macera. Yönetmen: Christopher Nolan. Yıldız: Guy Pearce, Carrie-Anne Moss, Joe Pantoliano vb. Günümüzün Los Angeles'ı... Akıl Defteri izle, Akıl Defteri full izle, Akıl Defteri türkçe dublaj izle, Akıl Defteri hd izle, Leonard Shelby çok lüks yaşayan her şeyi son moda olan bir iş adamıdır.Leonard'ın tek amacı öç... Chistopher Nolan'ın en başarılı filmlerinden birisi sayılan ve 2000'li yılların ses getiren filmlerinden olan Akıl Defteri, 2 dalda Oscar'a aday gösterilmiş ve çeşitli festivallerden 42 tane ödül almış bir yapım. Akıl defteri ,yönetmen Christopher Nolan'ın kardeşinin daha önceden yazmış olduğu "Memento Mori" adlı kısa hikayesini senaryolaştırarak yönettiği 2000 yapımı psikolojik gerilim filmidir. Akıl Defteri izle IMDB 8,5/10 Leonard Shelby, pahalı takım elbiseler giyer, son model bir Jaguar kullanır; bunun yanında uсuz, tanınmamış motellerde konaklar ve ödemelerini hep nakit parayla... Leonard Shelby ucuz otel odalarında konaklayan, sadece nakit para kullanan ama şık giysiler giyen, Jaguar... Memento - Akıl Defteri hemen hd indir!...