Müfettiş Stilton ile Kanıt Peşinde

Judith Rossell

Müfettiş Stilton ile Kanıt Peşinde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-09-20
YAZAR Judith Rossell
ISBN 9944425865
DOSYA FORMATI 9,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Müfettiş Stilton ile asistanı Nat şehir müzesinden çalınan on iki parça tarihi eseri bulmakla görevlendirilir.Hırsız en son içinde çalıntı tarihi eserlerin olduğu çantayla birlikte dükkanların olduğu sokaktan aşağı kaçarken görülmüştür. Sokağın sonunda boş bir çanta bulun muş ama hırsız sırra kadem basmıştır. MüfettişStilton ile Nat işe dükkan sahiplerini sorgulamakla başlarlar.Sizler de dükkanlarda:• Hırsızın sakladığı kayıp tarihi eserleri arayın• Nat’in söylediği gizli şekilleri bulun• Dükkan sahiplerinin sorduğu bilmeceleri çözünBütün tarihi eserler ortaya çıkınca da Müfettiş Stilton’ın hırsızı hapse atmak için ihtiyaç duyduğu delilleri toplamasına yardım edin.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Müfettiş Stilton ile Kanıt Peşinde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Müfettiş Stilton ile Kanıt Peşinde.

...T PEŞİNDE Kağıt Kapak - 5 Ocak 2017. Kolektif (Eser Sahibi) ... Müfettiş Stilton ile Kanıt Peşinde - %25 İndirimli - Judith Rossell ... . Müfettiş Stilton ile asistanı Nat şehir müzesinden çalınan on iki parça tarihi eseri bulmakla görevlendirilir. Müfettiş Stilton ile Nat işe dükkan sahiplerini sorgulamakla başlarlar. 7.50 TL. Sokağın sonunda boş bir çanta bulunmuş ama hırsız sırra kadem basmıştır. Müfettiş Stilton ile Nat işe dükkan sahiplerini sorgulamakla başlarlar. 8 TL. Sokağın sonunda boş bir çanta bulunmuş ama hırsı ... Müfettiş Stilton ile Kanıt Peşinde ... . 8 TL. Sokağın sonunda boş bir çanta bulunmuş ama hırsız sırra kadem basmıştır. Müfettiş Stilton ile Nat işe dükkan sahiplerini sorgulamakla başlarlar....