Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle

Mehmet Perinçek

Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-11-25
YAZAR Mehmet Perinçek
ISBN 975343409x
DOSYA FORMATI 11,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Atatürk'ün, 1919-1938 yılları arasında Sovyet hükümeti ve Komünist Enternasyonal temsilcileriyle yaptığı görüşmelerin tutanak ve raporları ve diğer resmi belgeler ilk kez bu kitapta yayımlanıyor.Mehmet Perinçek, başta Rusya Toplumsal-Siyasal Tarih Devlet Arşivi olmak üzere, yıllardan beri Rusya'daki devlet arşivlerinde yaptığı çalışmalar sonucu bulduğu yüzlerce 'Çok gizli' ve 'gizli' damgalı resmi belgelere dayanarak, Kurtuluş Savaşımızın ve Kemalist Devrim'in bilinmeyen yönlerini ve Türk-Sovyet ilişkilerini aydınlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle.

...ı ve diğer resmî belgeler ilk kez bu kitapta yayımlanıyor ... Atatürk'ün Sovyetler'le Görüşmeleri - Sovyet Arşiv Belgeleriyle ... . Mehmet Perinçek tarafından kaleme alınmış Atatürk'ün Sovyetler'le Görüşmeleri Sovyet Arşiv Belgeleriyle pdf indirme bağlantıları üzerinden indirebilirsiniz. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. ATATÜRK`ÜN SOVYETLER`LE GÖRÜŞMELERİ SOVYET ARŞİV BELGELERİYLE (2.EL) Yazar... Atatürk'ün, 1919-1938 yılları arasında Sovyet hüküm ... Atatürk'ün Sovyetler'le Görüşmeleri En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... Atatürk'ün, 1919-1938 yılları arasında Sovyet hükümeti ve Komünist Enternasyonal temsilcileriyle yaptığı görüşmelerin tutanak ve raporları ve diğer resmî belgeler ilk kez bu kitapta yayımlanıyor. 20.90 TL. Atatürk'ün, 1919-1938 yılları arasında Sovyet hükümeti ve Komünist Enternasyonal temsilcileriyle yaptığı görüşmelerin tutanak ve raporları ve diğer resmi belgeler ilk kez bu kitapta... P>Atatürk´ün, 1919-1938 yılları arasında Sovyet hükümeti ve Komünist Enternasyonal temsilcileriyle yaptığı görüşmelerin tutanak ve raporları ve diğer resmî belgeler ilk-kez bu kitapta yayımlanıyor. Atatürk´ün, 1919-1938 yılları arasında Sovyet hükümeti ve Komünist Enternasyo...