Hayatta ve Sınavlarda Başarıya Giden Yol

Prof. Dr. Ertuğrul Yaman

Hayatta ve Sınavlarda Başarıya Giden Yol
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-02-07
YAZAR Prof. Dr. Ertuğrul Yaman
ISBN 6053423287
DOSYA FORMATI 10,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanoğlu, yaşadığı sürece hayatını devam ettirebilmek için mutlaka bir şeyler yapmak zorundadır. Kimisi öğrencidir, kimisi akademisyendir, kimisi memurdur, kimisi iş adamıdır, kimisi işçidir vb. Hangi konumda olursak olalım başarılı olmak için birinci şart; amaç ve hedeflerin belirlenmesi ise, ikinci olmazsa olmaz kural da planlama yapılmasıdır. Hayatımızda belirlediğimiz hedeflere ulaşabilmek, sahip olduğumuz zaman ve kısıtlı imkânları en iyi şekilde kullanabilmek için mutlaka günlük, haftalık, aylık, yıllık hatta daha uzun süreli planlar yapılması zorunludur. Başarı için sadece planlama ve karar verme de yeterli değildir. Planlanan işe bir yerden başlamak ve kararlılıkla sürdürmek gerekir.Başarılı olan insanların deneyimleri göstermiştir ki hayatta aslında başarısızlık diye bir kavram yoktur. Yalnızca, irade ve azim eksikliği vardır. Bir iki denemeden sonra hedefinizden vazgeçiyorsanız, siz başarısızlığı kabullenmişsiniz demektir. Hedeflerinizi doğru koymuşsanız ve gerçekten istiyorsanız, asla vazgeçmeyin, bir gün mutlaka ulaşırsınız. Öte yandan hedefe ulaşmadaki gayretiniz de başarılı sayılır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayatta ve Sınavlarda Başarıya Giden Yol i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayatta ve Sınavlarda Başarıya Giden Yol.

...şarısızlık diye bir kavram yoktur. Başarılı olan insanların deneyimleri göstermiştir ki hayatta aslında başarısızlık diye bir kavram yoktur ... Başarıya Giden Yol - Ertuğrul Yaman ... . https://www.limankitap.com/urun/hayatta-ve-sinavlarda-basariya-giden-yol. Planlanan işe bir yerden başlamak ve kararlılıkla sürdürmek gerekir.Başarılı olan insanların deneyimleri göstermiştir ki hayatta aslında başarısızlık diye bir kavram yoktur. Başarılı olan insanların deneyimleri göstermiştir ki hayatta aslında başarısızlık diye bir kavram yoktur. Yalnızca, irade ve azim eksikliği ... Hayatta ve Sınavlarda Başarıya Giden Yol Pdf İndir ... . Başarılı olan insanların deneyimleri göstermiştir ki hayatta aslında başarısızlık diye bir kavram yoktur. Yalnızca, irade ve azim eksikliği vardır. Bir iki denemeden sonra hedefinizden vazgeçiyorsanız... Başarılı olan insanların deneyimleri göstermiştir ki hayatta aslında başarısızlık diye bir kavram yoktur. 22 TL. Planlanan işe bir yerden başlamak ve kararlılıkla sürdürmek gerekir. Başarılı olan insanların deneyimleri göstermiştir ki hayatta aslında başarısızlık diye bir kavram yoktur. Başarılı olan insanların deneyimleri göstermiştir ki hayatta aslında başarısızlık diye bir kavram yoktur. Yalnızca, irade ve azim eksikliği vardır. Bir iki denemeden sonra hedefinizden vazgeçiyorsanız... Hayatta Ve Sınavlarda Başarıya Giden Yol. İnsanoğlu, yaşadığı sürece hayatını devam ettirebilmek için mutlaka bir şeyler yapmak zorundadır. Kimisi öğrencidir, kimisi akademisyendir, kimisi memurdur... Alış-Veriş Listeme Ekle. Hayatta ve Sınavlarda Başarıya Giden Yol. Başarılı olan insanların deneyimleri göstermiştir ki hayatta aslında başarısızlık diye bir kavram yoktur....