Kedi Bakımı

David Taylor

Kedi Bakımı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-10-16
YAZAR David Taylor
ISBN 9751027320
DOSYA FORMATI 10,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, kedinizin bakımı için eksiksiz bir rehber, kedinizi formda ve sağlıklı tutmak için her yönden detaylı bilgi içeren önemli bir el kitabıdır. Başarılı bir BBC TV yapımı olan One By One’ın alt yapısını oluşturan Zoovet kitap serisinin yazarı, dünyaca ünlü veteriner cerrah David Taylor tarafından yazılmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kedi Bakımı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kedi Bakımı.

...üylerinin Taranması. Kediler son derece temiz hayvanlardır ... Kedi Bakımı - UZMANTV ... . Etiketler: kedi bakimi, yavru kedi bakimi, kedi beslemek, kediler hakkında bilgi Yavru kedi bakımı - Evinizi yavru bir daha fazla kediyle paylaşmak başınıza gelen en eğlenceli deneyim olacaktır. Veterineriniz en önemli danışmanınızdır. Kedi sağlığı ve bakımı. Yavru bakımı doğumla birlikte başlar. Bu bakımın ilk 1 ayı çoğunlukla annenin kontrolündedir. Yavru kedi annesinden ayrıldığında 2 aylık olmalıdır ... Kedi Bakımı Hakkında - Petfriends.social ... . Yavru kedi annesinden ayrıldığında 2 aylık olmalıdır. KEDİ. Köpek. HILL'S Hakkında. İletişim. Kedi bakım eğitimi. Kedi Bakımı: Yenilikler. Son çıkan hikayeler, haberler ve ipuçlarını burada bulabilirsiniz. Kedi bakımı, Kedi bakımı oldukça zordur. Tüy döktükleri için hijyenik bakımda zordur. Kedilerin tüy bakımı: Kedilerin tüy bakımı da çok önemlidir. Her kedi yılda iki kez tüy değiştirir. En sevimli dostlarımız arasında yer alan; şirinlikleri ve sevgileri ile bizleri her daim sarıp sarmalamayı ihmal etmeyen sevimli kedi dostlarımızın bakımını ihmal etmemiz... Buna ek olarak, yavru kedi bakımı yaparken bir çocuğun gelişim aşamaları gibi çeşitli aşamaları göz önünde bulundurmalısınız: 8 haftalık ve daha küçük olan yavru kediler. Kedi bakımı için bazı kedi ekipmanları ve kedi bakımı için özel mama ve malzemeler alarak evi kediye hazırlamanız gereklidir. Kedi bakımı ile ilgili olarak pek çok sorununuz olabilir. Yavru kedi bakımı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların yanıtları burada! Hemen inceleyin! Yavru Kedi Bakımı. Yavru Kediyi Eve Getirmek. Doğasında olan merakı hemen ortaya çıkacak! Tüy Bakımı Ölü tüyleri almak için yapılan muntazam fırçalama ve ara sıra uygulanan tırnak kesimi bu kedinin bakımı için yeterlidir. Tüy Bakımı Çok az tüy bakımı gereksinimi olan bir kedidir. Bir kedi edinmeye karar verdiyseniz öncelikle kendinizi evinizde gezdiği, yattığı her yerde tüylerini görmeye alıştırmanız gerekir. Özellikle tüy değişim mevsimlerinde bu dökülme daha da artacaktır. 1-6 Haftalık Yavru Kedi Bakımı. Annesi tarafından terk edilmiş veya annesini bir nedenle kaybetmiş yavru bir kedi buldunuz ise yapabilecekleriniz ile ilgili tüm detayları, "Öksüz Yavru Kedi Bakımı"... Evde Kedi bakımı ilk aşamalarda size zahmetli gibi görünse de bir süre sonra kedi bakımı sizler için bir zevk halini almaktadır. Bizler ile aynı tip kalbi taşıyan, nankör olarak anılan kediler… Eğer yavru kedi 4 haftalıktan büyükse bakımı nispeten daha kolaydır. Daha küçük yavrular için mutlaka öncelikle bir süt anne bulmaya çalışmalısınız. Kedi bakımı hakkında merak ettikleriniz... Kedilerde idrar kokusu normal midir? Keskin idrar kokusu başka hastalıkların habercisi olabilir mi? Yemek ve su için derin olmayan kaplar, kedi maması, kedi kumu, eve getirmek ve veterinere götürmek için kedi sepeti, oyun oynayabilmesi ve öğrenmesi için zararsız Saç, Cilt ve Vücut Bakımı....