Yanılgılar ve Tanrı

Erhan Ayşan

Yanılgılar ve Tanrı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-20
YAZAR Erhan Ayşan
ISBN 6059542456
DOSYA FORMATI 6,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, çağımızın en ünlü ateisti Richard Dawkins'in "Tanrı Yanılgısı" isimli kitabına bir yanıttır.Ateistler ve teistler ezeli rekabet içindeki iki takımın taraftarı gibiler!Tanrı'nın varlığı üzerine yapılan her tartışma bir derbi maçı gibi geçiyor; kavga, gürültü, hakaret, küfür...İki tarafın da amacı, ne olursa olsun maçı kazanmak!Oysa bu çok saçma!Burada kazanmanın bir önemi yok ki, önemli olan gerçeğe ulaşmak!Tanrı var mı, yok mu?Üçüncü seçeneği olmayan bir soru bu!Üstelik yanlış seçeneği işaretleyenlerin durumu feci!Feci çünkü, eğer Tanrı varsa, yok diyenleri öldükten sonra sonsuz bir ceza bekliyor.Feci çünkü, eğer Tanrı yoksa, var diyenlerin hayatı birçok gereksiz kural, ritüel ve yasaklar içinde boşuna geçiyor.O halde yapılması gereken şey durumun ciddiyetini kavrayarak konuyu öğrenmek ve gereğinde fikir değiştirmekten kaçınmamak.Ben bir teistim ve elinizde tuttuğunuz kitabı ateizm inancında gördüğüm bariz yanlışları anlatmak için yazdım.Yaşadığım evreni anlamaya çalışıyorum ve anladıklarımı da paylaşma telaşındayım.Hepsi bu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yanılgılar ve Tanrı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yanılgılar ve Tanrı.

.... Ateistler ve teistler ezeli rekabet içindeki iki takımın taraftarı gibiler! ... Yanılgılar ve Tanrı [Kategorisiz Ürünler] ... ...çağımızın en ünlü, tüm zamanların en üretken ateisti Richard Dawkins'in en az onun kadar ünlü olan "Tanrı Yanılgıs. Bu kitabı "ne olursa olsun ateizme (Tanrı'nın var olmadığı inancı) Yazının devamı... 14 TL. Tanrı var mı, yok mu? Üçüncü seçeneği olmayan bir soru bu! Üstelik yanlış seçeneği işaretleyenlerin durumu feci! Feci çünkü, eğer Tanrı varsa, yok diyenleri öldükten sonra sonsuz bir... ...ürtken ateisti Richard Dawkins`in, en az onun kadar ünlü olan `Tanrı Ya ... Yanılgılar ve Tanrı ... ... ...ürtken ateisti Richard Dawkins`in, en az onun kadar ünlü olan `Tanrı Yanılgısı` kitabına bir yanıttır.Bu kitabı `ne olursa olsun ateizme (Tanrı`nın var olmadığı inancı) karşı teizmi (Tanrı`nın var olsuğu. Tanrı var mı, yok mu? Üçüncü seçeneği olmayan bir soru bu! Üstelik yanlış seçeneği işaretleyenlerin durumu feci! Feci çünkü, eğer Tanrı varsa, yok diyenleri öldükten sonra sonsuz bir ceza bekliyor. Yanılgılar ve Tanrı Erhan Ayşan Kavim Yayıncılık. Bu kitap, çağımızın en ünlü ateisti Richard Dawkins'in "Tanrı Yanılgısı" isimli kitabına bir yanıttır. Tanrı yanılgısı. Toplam 1 sonuçtan 1 ile 1 arasındakiler gösteriliyor. Tanrı yanılgısı. Yayınlandığı ilk günden itibaren Amerika, Kanada ve İngiltere listelerinden inmeyen, çok tartışma yaratan bu eser... 10.50 TL. Bu kitap, çağımızın en ünlü ateisti Richard Dawkins'in "Tanrı Yanılgısı" isimli kitabına bir yanıttır. Ateistler ve teistler ezeli rekabet içindeki iki takımın taraftarı gibiler! Yanılgılar ve Tanrı book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Yanılgılar ve Tanrı by Erhan Ayşan. Yanılgılar ve Tanrı. Kavim Yayıncılık. 11.90.

Bu kitap, çağımızın en ünlü ateisti Richard Dawkins'in "Tanrı Yanılgısı" isimli kitabına bir yanıttır.
Ateistler ve teistler ezeli rekabet içindeki... Yanılgılar ve Tanrı. Yazar : Burhan Akpınar Yayınevi : Kavim Yayıncılık Bu kategorideki tüm ürünler. Burada kazanmanın bir önemi yok ki, önemli olan gerçeğe ulaşmak! Tanrı var mı, yok mu? Yanılgılar ve Tanrı Bu kitap, çağımızın en ünlü ateisti Richard Dawkins'in "Tanrı Yanılgısı" isimli kitabına bir yanıttır. Tanrı var mı, yok mu? Üçüncü seçeneği olmayan bir soru bu!...