Netekim 12 Eylül'de GeldilerBir İdamlığın Trajikomik Anıları

Hilmi Köksal Alişanoğlu

Netekim 12 Eylül'de GeldilerBir İdamlığın Trajikomik Anıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-03-04
YAZAR Hilmi Köksal Alişanoğlu
ISBN 9756154055
DOSYA FORMATI 4,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

12 Eylül mahkemelerinde idamı istenen binlerce kişiden biri de Hilmi Alişanoğlu idi. Yıllarca ağacının gölgesinde yaşayan Alişanoğlu'nun anıları gerçekten göz yaşartıcı; okurken bazen hüzünden, ama çoğunlukla gülmekten gözleriniz yaşarıyor. Alişanoğlu'nun hesap sorma yöntemi farklı; kendisiyle birlikte kuşağının yaşadığı acıları, zulmü anlatmaktan hoşlanmıyor.Bunlar da var elbette ama o koşullarda bile yaşamın komik, matrak yanlarını öne çıkararak o asık suratlı karanlığın karşısına yaşamın güleryüzünü dikerek hesap soruyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Netekim 12 Eylül'de GeldilerBir İdamlığın Trajikomik Anıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Netekim 12 Eylül'de GeldilerBir İdamlığın Trajikomik Anıları.

.... "... Tam o anda, aslında elektriğin ne boktan bir icat olduğuna kanaat getirdim, O güne kadar hep iyi yanlarını tanımışım meğer ... Netekim 12 Eylül'de Geldiler Bir Adamlığın Trajikomik Anıları : UKitap ... . Onun kaleminden, idealleri ve düşünceleri uğruna olmadık eziyetlere uğrayan bir avuç yurtseverin 12 Eylül zulmüne karşı direniş öyküsü. Netekim 12 Eylül'de Geldiler. Hilmi Köksal Alişanoğlu. Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; peşin fiyatına vade farkı ile vade farkı ile 3, 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. ...Anıları -Hilmi Köksal - Kitap Tanıtımı - Kitap Özeti - Netekim 12 Eylül'de Geldiler / Bir İdamlığın idealleri ve düşünce ... Netekim 12 eylül'de geldiler bir idamlığın trajikomik... ... . ...Anıları -Hilmi Köksal - Kitap Tanıtımı - Kitap Özeti - Netekim 12 Eylül'de Geldiler / Bir İdamlığın idealleri ve düşünceleri uğruna olmadık eziyetlere uğrayan bir avuç yurtseverin 12 Eylül zulmüne... Mesela bu yazımızda yazar Hilmi Köksal Alişanoğlu kitapları arasında yer alan Netekim 12 Eylül'de Geldiler Bir 12 Eylül mahkemelerinde idamı istenen binlerce kişiden biri de Hilmi Alişanoğlu idi. 11. Sınıf Yaprak Test. 12. Sınıf Konu Anlatımlı. Bankacılık Sınavları Yaprak Test. Gelir Uzmanlığı. Back. Netekim 12 Eylül'de geldiler : bir idamlığın trajikomik anıları /. Detaylı Bibliyografya. 12 Eylülde irtica niçin ve nasıl gelişti / Yazar:: Yetkin, Çetin, 1939- Baskı/Yayın Bilgisi: (1994). Netekim 12 Eylül'de Geldiler Bir İdamlığın Trajikomik Anıları. 12 Eylül mahkemelerinde idamı istenen binlerce kişiden biri de Hilmi Alişanoğlu idi. Ama onurlu, başı dik ve dik başlı... Onun kaleminden, idealleri ve düşünceleri uğruna olmadık eziyetlere uğrayan bir avuç yurtseverin 12 Eylül zulmüne karşı direniş öyküsü. Yazık değil mi onbaşıya? Yaşından başından utan!' diyecek olsa, yediği fırçanın hıncını benden çıkarabilirdi. Hem hazret, 'Asmayalım da besleyelim mi, netekim?' diye buyurmamış mıydı? günün karikatürü12. sonraki. netekim 12 eylül de geldiler. . bir idamlığın trajikomik anıları. solcu gib...