Altı Delik Deşik Kent

Mehmet Türkkan

Altı Delik Deşik Kent
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Mehmet Türkkan
ISBN 9754767209
DOSYA FORMATI 12,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Fideler kol atmış, kendilerini taşıyamayıp toprağa yatmış. Toprağın yüzünü halı gibi karpuz gövdesi ve yaprakları kaplamış. Sonra bir tarla karpuz çiçeği, ardından mercimek tanesi kadar karpuzlar görünmüş. Sonra nohut kadar olmuşlar; ceviz kadar olmuşlar; elma kadar olmuşlar; balkabağı kadar olmuşlar.Artık büyümeleri durmuş, ama tarlanın tam ortasındaki karpuzlardan birisinin büyümesi durmamış. Ha bire büyüyormuş. O karpuz kazan kadar olmuş; bütün bir köy şaşakalmış.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Altı Delik Deşik Kent i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Altı Delik Deşik Kent.

...ları kaplamış. Memet Türkkan. Fideler kol atmış, kendilerini taşıyamayıp toprağa yatmış ... Altı Delik Deşik Kent - Sarmal Kitabevi ... . Toprağın yüzünü halı gibi karpuz gövdesi ve yaprakları kaplamış. ...incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Altı Delik Deşik Kent kitabına benzeyen kitaplar. Adı: Altı Delik Deşik Kent. Yazar: Memet Türkkan. Alt başlık: Çağdaş Çocuk Kitapları. 7.20 TL. Fideler kol atmış, kendilerini taşıyamayıp toprağa yatmış. Toprağın yüzünü halı gib ... Altı Delik Deşik Kent , Memet Türkkan - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Fideler kol atmış, kendilerini taşıyamayıp toprağa yatmış. Toprağın yüzünü halı gibi karpuz gövdesi ve yaprakları kaplamış. Sonra bir tarla karpuz çiçe...