Yazın Gene Yazın

Tahsin Yücel

Yazın Gene Yazın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-01-05
YAZAR Tahsin Yücel
ISBN 9750704762
DOSYA FORMATI 11,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tahsin Yücel, Yalan, Peygamberin Son Beş Günü gibi yazınsal yapıtlarıyla olduğu kadar deneme ve eleştirileriyle de tanınan çok yönlü bir yazın adamı. Yazdığı deneme ve eleştiriler, Türkiye’de olduğu kadar dünyada da geniş yankılar uyandırdı, edebiyat eğitimcileriyle öğrencilerin başvuru kaynaklarından biri oldu. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene Yazın, ilk bakışta birbirinden bağımsız yirmi denemeden oluşan bir derleme gibi görünse de, bunlar bütüncül bir yapıtın bölümleridir. Her biri yazın olgusunun belirli bir yönünü irdeleyip aydınlatmayı amaçlar. Böylece, kitabın başından sonuna, biçiminden içeriğine, kurgusundan işlevine, gelişiminden değişimine, yazarından okuruna, tanımından tüketimine, yazın yapıtı ve yazın olgusu sorgulanır; yazına adanmış bir yaşamın damgasını taşıyan özgün, tutarlı, olabildiğince bütüncül yanıtlar getirilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yazın Gene Yazın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yazın Gene Yazın.

...de her zaman flört halindeyim 🙂. Ustalığı sınanmış bir ustadan eski-yeni örnekler aracılığıyla dil(imiz) in, kültür(ümüz) ün, edebiyat(ımız) ın temel sorunlarına eğilen, sözünü sakınmadan söyleyen etkileri denenmiş denemeler ... Yazın Gene Yazın by Tahsin Yücel ... . yazın gene yazın. şükela: tümü | bugün. tahsin yücel'in deneme kitabı. müşterisi azdır. ama adamını buldu mu tadından yenmez güzellikte bir kitaptır. 9.68 TL. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene Yazın, ilk bakışta birbirinden bağımsız yirmi denemeden oluşan bir derleme gibi görünse de, bunlar bütüncül bir yapıtın bölümleridir. 16.13 TL. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene ... YAZIN GENE YAZIN - AHMET HAMDİ ÇINAR - Yazarport ... . 9.68 TL. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene Yazın, ilk bakışta birbirinden bağımsız yirmi denemeden oluşan bir derleme gibi görünse de, bunlar bütüncül bir yapıtın bölümleridir. 16.13 TL. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene Yazın, ilk bakışta birbirinden bağımsız yirmi denemeden oluşan bir derleme gibi görünse de, bunlar bütüncül bir yapıtın bölümleridir. Tahsin Yücel. Tahsin Yücel, Yalan, Peygamberin Son Bes Günü gibi yazinsal yapitlariyla oldugu kadar deneme ve elestirileriyle de taninan çok yönlü bir yazin adami. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene Yazın, ilk bakışta birbirinden bağımsız yirmi denemeden oluşan bir derleme gibi görünse de, bunlar bütüncül bir yapıtın bölümleridir. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene Yazın, ilk bakışta birbirinden bağımsız yirmi denemeden oluşan bir derleme gibi görünse de, bunlar bütüncül bir yapıtın bölümleridir. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene Yazın, ilk bakışta birbirinden bağımsız yirmi denemeden oluşan bir derleme gibi görünse de, bunlar bütüncül bir yapıtın bölümleridir. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene Yazın, ilk başta birbirinden bağımsız yirmi denemeden oluşan bir derleme gibi gözükse de, bunlar bütüncül bir yapıtın bölümleridir. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene Yazın, ilk bakışta birbirinden bağımsız yirmi denemeden oluşan bir derleme gibi görünse de, bunlar bütüncül bir yapıtın bölümleridir. 16.13 TL. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene Yazın, ilk bakışta birbirinden bağımsız yirmi denemeden oluşan bir derleme gibi görünse de, bunlar bütüncül bir yapıtın bölümleridir. Yazın Gene YazınYazın Gene Yazın. Tahsin Yücel Can Sanat Yayınları. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Yazın Gene Yazın Yazın Gene Yazın. 16.13 TL. Yeni basımını sunduğumuz Yazın, Gene Yazın, ilk bakışta birbirinden bağımsız yirmi denemeden oluşan bir derleme gibi görünse de, bunlar bütüncül bir yapıtın bölümleridir. 163 Yeniden okumak . . ... . ...