Madalya Peşinde - Haydi Kızlar

Thalia Kalkipsakis

Madalya Peşinde - Haydi Kızlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-10-07
YAZAR Thalia Kalkipsakis
ISBN 9944702157
DOSYA FORMATI 10,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Birbirinden bağımsız öykülerden oluşan HAYDİ KIZLAR serisi, ilkokul çağındaki karakterleriyle dikkat çekiyor. Farklı karakterlerin farklı olaylardaki yaklaşımlarıyla dikkat çeken HAYDİ KIZLAR, sadece küçük okurların değil, kısa sürede anne-babaların da vazgeçemediği kitaplar arasında yerlerini alacak.Kitaptaki karakterlerin okulla, sporla, derslerle, arkadaşlarıyla, kısaca hayatla “mücadelesinin” zevkle okuyacağını tahminediyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Madalya Peşinde - Haydi Kızlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Madalya Peşinde - Haydi Kızlar.

...ındaki karakterleriyle dikkat çekiyor ... Haydi Kızlar 3 - Madalya Peşinde Fiyatları ve... | En Ucuzu Akakçe ... . Thalia Kalkipsakis adlı yazara ait Madalya Peşinde kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %31 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Madalya Peşinde Haydi Kızlar Serisi 3. Kitap. 9.98 TL. Birbirinden bağımsız öykülerden oluşan HAYDİ KIZLAR serisi, ilkokul çağındaki karakterleriyle dikkat çekiyor. Farklı karakterlerin farklı olaylardaki yaklaşımlarıyla dikkat çeken HAYDİ KIZLAR... Madalya Peşinde Haydi Kızlar Seris ... Haydi Kızlar - Madalya Peşinde Thalia Kalkipsakis ... ... Madalya Peşinde Haydi Kızlar Serisi 3. Kitap - %8 indirimli Thalia Kalkipsakis, Madalya Peşinde, Caretta Çocuk, , Neşe Akın, 9789944702157. 12.32 TL. Benim adım Gemma. Spor yapmayı çok seviyorum ama işler bir türlü istediğim gibi gitmiyor. Şimdi de yanlışlıkla antrenörümün burnunu kanattım. Çok iyi bir antrenör ama bana sürekli bağırıyor. Farklı karakterlerin farklı olaylardaki yaklaşımlarıyla dikkat çeken HAYDİ KIZLAR sadece küçük okurların değil kısa sürede anne-babaların da vazgeçemediği kitaplar arasında yerlerini alacak. Madalya Peşinde - Haydi Kızlar. Thalia Kalkip CARETTA YAYINLARI. Birbirinden bağımsız öykülerden oluşan HAYDİ KIZLAR serisi, ilkokul çağındaki karakterleriyle dikkat çekiyor. 7 €. Benim adım Gemma. Spor yapmayı çok seviyorum ama işler bir türlü istediğim gibi gitmiyor. Şimdi de yanlışlıkla antrenörümün burnunu kanattım.Çok iyi bir antrenör ama bana sürekli bağırıyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Madalya Peşinde - Haydi Kızlar. Birbirinden bağımsız öykülerden oluşan HAYDİ KIZLAR serisi ilkokul çağındaki karakterleriyle dikkat çekiyor. Haydi Kızlar 3 - Madalya Peşinde. ₺8.42₺12.96. İşte Harry Potter'ı Tahtından İndiren Seri. Avustralya'da Harry Potter'ı tahtından indi... R_ad_r0000000281374. 10.22 TL. Benim adım Gemma. Spor yapmayı çok seviyorum ama işler bir türlü istediğim gibi gitmiyor. Şimdi de yanlışlıkla antrenörümün burnunu kanattım. Çok iyi bir antrenör ama bana sürekli bağırıyor. 90 Gün Ücretsiz İade, Mağazadan Değişim, Güvenli Alışveriş.. Açıklama. Avustralya'da Harry Potter'ı tahtından indiren Haydi Kızlar serisinin iki kitabı daha ekim ayında yayınlandı. 11.06 TL. Benim adım Gemma. Spor yapmayı çok seviyorum ama işler bir türlü istediğim gibi gitmiyor. Şimdi de yanlışlıkla antrenörümün burnunu kanattım. Çok iyi bir antrenör ama bana sürekli bağırıyor. Haydi Kızlar 3 - Madalya Peşinde. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 2 adetSon güncelleme: 5 dakika önce idefix. Benim adım Gemma. Spor yapmayı çok seviyorum ama işler bir türlü istediğim gibi gitmiyor. Şimdi de yanlışlıkla antrenörümün burnunu kanattım.Çok iyi bir antrenör ama bana sürekli bağırıyor....