Şöyle Garip Bencileyin

Senai Demirci

Şöyle Garip Bencileyin
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2006-01-01
YAZAR Senai Demirci
ISBN 9758285076
DOSYA FORMATI 4,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir kar tanesi, bir yudum su, ağustosböceği, gece, ellerimiz, bulutlar, güz ya da toprak. Elinizdeki kitap. İşte böylesi 'alışılmış' şeyleri konu olarak alıyor ve her birinden gerçeğe uzanan birer 'pencere' aralıyor. Dahası, hepimize, böylesi 'pencere'ler ile Rabbimizin sanatını görme çağrısında bulunuyor. 'Yeter ki, insan alışkanlıklarının tanıdık sahilini terketmeyi göze alabilsin. O zaman ne yeni dünyalar keşfetmeye başlar kendi iç dünyasında' demeyi unutmadan.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şöyle Garip Bencileyin i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şöyle Garip Bencileyin.

..., Derleme: Dr. Senai Demirci, Şöyle Garip Bencileyin, Karakalem, 2006 ... Şöyle Garip Bencileyin ... . 23 Kasım 2016 12:05:04. Beğenmek için Giriş Yapın. Şöyle Garip Bencileyin (Yunus Emre). En yeni Şöyle Garip Bencileyin kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Soğuk su ile yuyalar... Şöyle garip bencileyin... Zindan oldu dünya bana Arar oldum yana yana Neden geldim şol cihana Şöyle garip bencileyin. Derviş demek terk-i dünya Düştük türlü masivaya Zaman geçti h ... Şöyle Garip Bencileyin | Yunus Emre ... . Derviş demek terk-i dünya Düştük türlü masivaya Zaman geçti hep hevaya Şöyle garip bencileyin. acep şu yerde var m'ola şöyle garip bencileyin bağrı başlı gözü yaşlı şöyle garip bencileyin. nice bu dert ile yanam ecel ere bir gün ölem meğer ki sinimde bulam şöyle garip bencileyin. Nice bu dert ile yanam Ecel ere bir gün ölem Meğerki sinimde bulam Şöyle garip bencileyin. Gezdim Urum ile Şam'ı Yukarı illeri kamu Çok istedim bulamadım Şöyle garip bencileyin. Söyler dilim ağlar gözüm, gariplere göynür özüm Meğerki gökte yıldızım, şöyle garip bencileyin Nice bu dert ile yanam, ecel ere bir gün ölem Meğer ki sinim de bulam, şöyle garip bencileyin. Acep şu yerde var m'ola şöyle garip bencileyin Bağrı başlı gözü yaşlı şöyle garip bencileyin. Gezerim Rum ile Şam'ı Yukarı İller'i kamu Çok istedim bulamadım şöyle garip bencileyin. Acep şu yerde varm'ola Şöyle garip bencileyin Bağrı başlı gözü yaşlı Şöyle garip bencileyin. Gezdim urum ile şamı Yukarı illeri kamu Çok istedim bulamadım Şöyle garip bencileyin....