Kur’an’a Göre Şefaat

Mehmet Ali Durmuş

Kur’an’a Göre Şefaat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-02-22
YAZAR Mehmet Ali Durmuş
ISBN 9753503136
DOSYA FORMATI 7,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta, bir Kur’ân kavramı olan şefaate Kur’ân'ın bakışı incelenmiştir. Kur’ân'ın herhangi bir insana şefaat yetkisi tanıyıp tanımadığı, şefaat edecek ve edilecek ayrıcalıklı zümrelerin olup olmadığı anlamaya çalışılmıştır. Şefaat sözcüğünü duyan birçok insan, müstağni bir eda ile “Hâlâ mı şefaat?” diyebilmektedir. Bu insanların, kendileri gereksiz gördüklerine göre, şefaat sorununu nasıl hallettiklerini sorarsanız, alacağınız cevap, tam da bu kitapta ortaya konmaya çalışıldığı gibi, Kur’ân'ın kabul etmediği bir şefaat görüşünü adeta din haline getirdiklerini gösterecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kur’an’a Göre Şefaat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kur’an’a Göre Şefaat.

...lur. Bununla beraber dinin kaynağı Kurandır ... Kuran'a Göre Şefaat Nedir ... . Bu, Peygambersiz bir din tasavvuru değildir. Peygamber Kurandan ayrı tutulamaz. Her ikisi birden, Dinin anlaşılması demek olur. Bununla beraber dinin kaynağı Kurandır. Bu, Peygambersiz bir din tasavvuru değildir. Peygamber Kurandan ayrı tutulamaz. KURAN'A GÖRE ŞEFAAT NEDİR,İslami Videolar Dini Videolar Gerçek İslam Dini,Dinin Tek Kaynağı KUR'ANDIR,Gerçek Müminler,KUR'ANA GÖRE MÜSLÜMAN,ALLAH Yolunda Cihad,islam ordusu... [Bakara, 254] De ki: "BÜTÜN ŞEFAAT ALLA ... Kur'an'a Göre Şefaat Nedir? ... ... [Bakara, 254] De ki: "BÜTÜN ŞEFAAT ALLAH'INDIR. Göklerin ve yerin hükümranlığı O'nundur. Kurana göre şefaat - Abdülaziz Bayındır (20.04.2015). Kuran Dersleri. 1:08. KURAN'A GÖRE ŞEFAAT NEDİR,İslami Videolar Dini Videolar Gerçek İslam Dini,Dinin Tek Kaynağı KUR'ANDIR,Gerçek Müminler,KUR'ANA GÖRE MÜSLÜMAN,ALLAH Yolunda Cihad,islam ordusu... KURAN'A GÖRE ŞEFAAT NEDİR,İslami Videolar Dini Videolar Gerçek İslam Dini,Dinin Tek Kaynağı KUR'ANDIR,Gerçek Müminler,KUR'ANA GÖRE MÜSLÜMAN,ALLAH Yolunda Cihad,islam ordusu... KURAN'A GÖRE ŞEFAAT NEDİR,İslami Videolar Dini Videolar Gerçek İslam Dini,Dinin Tek Kaynağı KUR'ANDIR,Gerçek Müminler,KUR'ANA GÖRE MÜSLÜMAN,ALLAH Yolunda Cihad,islam ordusu......