Mor Mürekkep

Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu

Mor Mürekkep
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1999-12-27
YAZAR Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu
ISBN 9756752017
DOSYA FORMATI 8,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mürekkep neredeyse tarihe karışıyor.Kağıda düştükten biraz sonra rengini mora teslim eden sabit kalemler de öyle. Hele mor mürekkep. Aramaya kalkışsanız kırtasiyeci yüzünüze bir garip bakacak.Yine ben işte bütün bunları yazdım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mor Mürekkep i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mor Mürekkep.

... ve derin. Nazan Bekiroğlu okuduysanız şayet, devrik cümlelerini bilirsiniz ... Mor Mürekkep | Süslüsözlük ... . Ben onu devrik cümleleriyle tanımıştım. Mor Mürekkep farklıydı. Okurken önce afalladım. Nazan Bekiroğlu Yazıları - Nazan Bekiroğlu Kitaplarından Alıntı Sözler - Kitaplardan Alıntı Yazılar - Kitaplardan Sözler - Mor Mürekkep Kitabından Alıntılar Hayat dağılır muhit dağılır tabiat dağılır. Mor Mürekkep nerden geliyor diye merak eden varsa, mor mürekkepten geliyor. ... Nazan Bekiroğlu - Mor Mürekkep ... . Mor Mürekkep nerden geliyor diye merak eden varsa, mor mürekkepten geliyor. Evet, bu kadar basit. Mor Mürekkep üstüne bir deneme var kitabın içinde. Okursanız anlarsınız. 19.25 TL. Mor Mürekkep uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. Mor Mürekkep, birbirinden bağımsız konulardan bahseden ama bütünü dikkate alındığında ortak bir ruh etrafında öbeklenen denemelerden oluşuyor. Bunlara da yem veriliyor(tıklayınca oluyor), yem vermezsem ölmezler herhalde, sanal bunlar, ölmezler di mi? xS Ölmesinler! Gönderen Mor Mürekkep zaman: 18:21 Hiç yorum yok Mor Mürekkep, birbirinden bağımsız konulardan bahseden ama bütünü dikkate alındığında ortak bir ruh etrafında öbeklenen denemelerden oluşuyor. Mor Mürekkepin efsûnuyla kaldırıyor yüreğimizi. Mor Mürekkep, Nazan Bekiroğlunun hikaye tadındaki denemelerinden oluşuyor. Deneme türünün o sıcak, o samimi atmosferini sunuyor bize. "... Hele mor mürekkep. Aramaya kalkışsanız kırtasiyeci yüzünüze bir garip bakacak. Bir kısmını ise biliyordum. Keder gözyaşlarının mor olduğunu biliyordum örneğin." (sayfa 123). nazan bekiroğlu'nun farklı olgularla ilgili denemelerini harmanladığı kitabı. ismini içindeki mor mürekkep ile alakalı bir denemeden alıyor. bu denemeyi ve diğer eserlerinde geçen bazı kısımları okuyunca......