Dört Kafadar Güneşi Yerine Asıyor / Özgüvenli Mutlu Çocuk Serisi

Bai Bing

Dört Kafadar Güneşi Yerine Asıyor / Özgüvenli Mutlu Çocuk Serisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-04
YAZAR Bai Bing
ISBN 6059291088
DOSYA FORMATI 6,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tilki, kirpi, fil ve tavşan, neşe içinde toplarıyla oynarken filin attığı top çook uzağa gider. Bir anda dünyada her şey değişir, hava soğumaya ve yerler buz tutmaya başlar. Neden oldukları durumu düzeltmeye çalışan kafadarlar, sırayla bir şeyler yapmaya çalışır. Bu Dört Kafadar, ekip çalışmaları ve yaratıcı düşünme becerileri sayesinde neden oldukları durumu nasıl telafi edecekler?“Özgüvenli Mutlu Çocuk” dizimizin bu kitabı, çocuklar için “yaratıcı ve çerçevenin dışında düşünme” kabiliyeti için güzel bir antrenman sağlar.Dört Kafadar’ın bu hikayesi hem çocuk eğitiminde iyi bir yol arkadaşı hem de arkadaşlık, dostluk ve birlikteliğin başarısını anlatan eğlence dolu bir hikaye.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dört Kafadar Güneşi Yerine Asıyor / Özgüvenli Mutlu Çocuk Serisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dört Kafadar Güneşi Yerine Asıyor / Özgüvenli Mutlu Çocuk Serisi.

...n sağlar. Dört Kafadar'ın bu hikayesi hem çocuk ... Dört Kafadar Güneşi Yerine Asıyor Bai Bing ... ... 18.45 TL. "Özgüvenli Mutlu Çocuk" dizimizin bu kitabı, çocuklar için "yaratıcı ve çerçevenin dışında düşünme" kabiliyeti için güzel bir antrenman sağlar. Dört Kafadar'ın bu hikayesi hem çocuk... Dört Kafadar Güneşi Yerine Asıyor Tilki, kirpi, fil ve tavşan, neşe içinde toplarıyla oynarken filin attığı top çook uzağa gider. Özgüvenli Mutlu Çocuk dizimizin bu kitabı, ç ... Dört Kafadar Güneşi Yerine Asıyor-Özgüvenli Mutlu Çocuk Kitap... ... . Özgüvenli Mutlu Çocuk dizimizin bu kitabı, çocuklar için yaratıcı ve... 23.06 TL. "Özgüvenli Mutlu Çocuk" dizimizin bu kitabı, çocuklar için "yaratıcı ve çerçevenin dışında düşünme" kabiliyeti için güzel bir antrenman sağlar. Dört Kafadar'ın bu hikayesi hem çocuk... Kitap Çocuk Masal. Amazon.com.tr. Dört Kafadar Güneşi Yerine Asıyor-Özgüvenli Mutlu Çocuk Kitap Serisi. Yayın Evleri. İletişim. Dört Kafadar Güneşi Yerine Asıyor Pdf İndir. Özgüvenli Mutlu Çocuk dizimizin bu kitabı, çocuklar için yaratıcı ve çerçevenin dışında düşünme kabiliyeti için güzel bir... Bu Dört Kafadar, ekip çalışmaları ve yaratıcı düşünme becerileri sayesinde neden oldukları durumu nasıl telafi edecekler? "Özgüvenli Mutlu Çocuk" dizimizin bu kitabı, çocuklar için "yaratıcı ve... 23.06 TL. "Özgüvenli Mutlu Çocuk" dizimizin bu kitabı, çocuklar için "yaratıcı ve çerçevenin dışında düşünme" kabiliyeti için güzel bir antrenman sağlar. Dört Kafadar'ın bu hikayesi hem çocuk... Bai Bing. Tilki kirpi fil ve tavşan neşe içinde toplarıyla oynarken filin attığı top çook uzağa gider. Bir anda dünyada her şey değişir hava soğumaya ve yerler buz tutmaya başlar....