Ha, Ha, Hapşurunca Üç HavuçHikayeli Elif Ba

Sevde Sevan Usak

Ha, Ha, Hapşurunca Üç HavuçHikayeli Elif Ba
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-03-31
YAZAR Sevde Sevan Usak
ISBN 9756333456
DOSYA FORMATI 12,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Elf ba'nın harfleri dünyaya karışmışlar.Dede ve nine dışında yeni arkadaşlarla tanışmışlar.Elmayla dertleşmişler, denizde gezinmişler,Bazen kekelemişler, bazen gülümsemişler..Gezmişler dolaşmışlar, bir hayli yorulmuşlar.Hikayelerini yanlarına alıp, bu kitaba misafir olmuşlar.Çocuklarda bizimle arkadaş olacak mı?Diyerek, beklemeye başlamışlar,Sevgili Arkadaşlar,Sizinle tanışmak isteyen yorgun, heyecanlı, biraz meraklıVe de çok tatlı 29 harfi bekletmeyin olur mu?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ha, Ha, Hapşurunca Üç HavuçHikayeli Elif Ba i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ha, Ha, Hapşurunca Üç HavuçHikayeli Elif Ba.

...azen kekelemişler, bazen gülümsemişler ... 40ikindi.com / Geçmiş Günler -> Çocuk Haberleri: Çocuklara... ... ... Yazarın Diğer Kitapları. Ha Ha Hapşurunca Üç ... Çocuklara Hikâyeli ve Resimli Elif-Ba. 23.04.2005 - 00:01. cıvıl resimleriyle bezenmiş "Ha, Ha, Hapşurunca Üç Havuç", her harfin okunuşuna ve biçimine yönelik hikâyelerle... Elmayla dertleşmişler, denizde gezinmişler; bazan kekelemişler, bazan gülümsemişler. Gezmişler dolaşmışlar, bir hayli yorulmuşlar. Hikâyelerini yanlarına alıp, bu kitab ... Ha Ha Hapşurunca Üç Havuç Kitabina Bak Sevde Sevan... ... . Hikâyelerini yanlarına alıp, bu kitaba misafir......