Reddedilmez Kadının Sırları

Özlem Sakin

Reddedilmez Kadının Sırları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-04-01
YAZAR Özlem Sakin
ISBN 9756155132
DOSYA FORMATI 8,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Erkeklerin asla vazgeçemeyeceği bir kadın mı olmak istiyorsunuz? Sevgiliniz veya kocanızla problem mi yaşıyorsunuz? Erkek arkadaşınızla ilişkiniz kötü mü gidiyor veya yeni bir ayrılık mı yaşadınız? Yeni bir ilişkiye mi başlamak üzeresiniz?...Bütün kadınlar, her zaman vazgeçilmez olmak ister. Peki, çevrenizde gördüğünüz ve erkekleri etkileyen, üstüne üstlük bir de doğru ve mutlu ilişkiler yaşayan kadınların sırrı ne? Aslında, o özendiğiniz kadınlardan biri olmak, o kadar da zor değil! Bu kitapta, erkekleri etkilemekten doğru bir ilişki kurmaya kadar, birçok konuda çok işinize yarayacak tavsiyeler bulacaksınız. Okumaya başladığınız andan itibaren kendinizden ve geçmiş ya da sürmekte olan ilişkilerinizden parçalar bulacağınız, devam ettikçe de reddedilmez bir kadın olmayı öğreneceğiniz bu kitabı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Reddedilmez Kadının Sırları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Reddedilmez Kadının Sırları.

...ın mı olmak istiyorsunuz? Sevgiliniz veya kocanızla problem mi yaşıyorsunuz? Okumaya başladığınız andan itibaren kendinizden ve geçmiş ya da sürmekte olan ilişkilerinzden parçalar bulacağınız, devam ettikçe de reddedilmez bir kadın olmayı öğrenceğiniz bu kitabı ... Reddedilmez Kadın?? | Kadınlar Kulübü Forum ... ... (bkz: reddedilmez kadının sırları). aslında hemen hemen her kadının sahip olabileceği sıfat..çünkü kadın reddedilebilir olsa bile onu reddedemeyecek kadar umutsuz olan bir erkek her zaman vardır. Reddedilmez Kadının Sırları %17 indirimli Erkeklerin asla vaz geçemeyeceği bir kadınmı olmak istiyorsunuz?Sevgiliniz veya kacanızla problem mi yaşıyorsunuz?Erke. Reddedilmez Kadının Sırları book. Read reviews from world's largest community for readers. Let us know what ... Reddedilmez Kadının Sırları %25 İndirimli Özlem Sakin ... . Reddedilmez Kadının Sırları %17 indirimli Erkeklerin asla vaz geçemeyeceği bir kadınmı olmak istiyorsunuz?Sevgiliniz veya kacanızla problem mi yaşıyorsunuz?Erke. Reddedilmez Kadının Sırları book. Read reviews from world's largest community for readers. Let us know what's wrong with this preview of Reddedilmez Kadının Sırları by Özlem Sakin. Reddedilmez kadının sırları. Başlık: Reddedilmez kadının sırları. Dil: Türkçe. Erkeklerin asla vazgeçemeyeceği bir kadın mı olmak istiyorsunuz? Sevgiliniz veya kocanızla problem mi yaşıyorsunuz? Erkek arkadaşınızla ilişkiniz kötü mü gidiyor veya yeni bir ayr...