Makarenko Eğitbilimsel Gürüşleri Yaşamoyküsü Anı ve Notları

Kollektif

Makarenko Eğitbilimsel Gürüşleri Yaşamoyküsü Anı ve Notları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-01-01
YAZAR Kollektif
ISBN 9754310696
DOSYA FORMATI 6,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Makarenko'nun, yaşamının türlü alanlarına yönelik bakış açısını, duyuş ve kavrayışlarını, eğitbilimciliğini belirleyen ve belki de eğitbilimdeki ustalığını anlamamızı kolaylaştıracak olan bir kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Makarenko Eğitbilimsel Gürüşleri Yaşamoyküsü Anı ve Notları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Makarenko Eğitbilimsel Gürüşleri Yaşamoyküsü Anı ve Notları.

...üsü ilginç, ama az rastlanan öykülerden sayılmaz Topluluğun örgütleyicisi ve yöneticisi A ... Makarenko; Eğitbilimsel Görüşleri - Yaşam Öyküsü - Anı ve Notları... ... .S. Makarenko. ...Anı ve Notları yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Makarenko - Eğitbilimsel Görüşleri - Yaşam Öyküsü - Anı ve Notları kitabına benzey... Kollektif. Makarenko'nun, yaşamının türlü alanlarına yönelik bakış açısını, duyuş ve kavrayışlarını, eğitbilimciliğini belirleyen ve belki de eğitbilimdeki ustalığını anlamamızı kolaylaştıracak olan bir kitap. MAKAREN KO. EGiTBiLiMSEL GÖRÜŞLERi YAŞAMÖYKÜSÜ-ANI VE NOTLARI. 1 Anton Makarenko: ... Anton Makarenko - Eğitimbilimsel Görüşleri Yaşamöyküsü... ... . MAKAREN KO. EGiTBiLiMSEL GÖRÜŞLERi YAŞAMÖYKÜSÜ-ANI VE NOTLARI. 1 Anton Makarenko: ...