Oz’un Kalbi Mu Kıtası

Çağlayan Yılmaz

Oz’un Kalbi Mu Kıtası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-26
YAZAR Çağlayan Yılmaz
ISBN 6059371766
DOSYA FORMATI 9,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Boğa olmasaydı, Oz uçsuz denizlerde nasıl hüküm sürerdi? Karanlık dalgaların arasına gizlenen kötülükten insanlarını nasıl korur, denizlerin acununa nasıl adalet getirirdi?Börü olmasaydı, Oz nasıl iz sürer, kinini diri tutar ve intikamını alırdı? Uçsuz bucaksız topraklarda, kendi adaletini nasıl sağlardı?Gök Geyik olmasaydı, Oz, bilgeliğe nasıl uzanırdı? Işığa nasıl yol gösterici ve insanlığa köprü olurdu?Aslan olmasaydı, Oz nasıl en büyük olur, düşmanlarının yüreğine korku salardı. Kalbini; Ra-Mu’nun evi, Krallar Kralı’nın Şehri Şalmali’yi nasıl korur, yeryüzünde adaleti nasıl sağlardı?Gök Çocukları, binlerce yıl yeryüzüne hâkim oldular. Kutsal Dörtlü (Oz Birliği), medeniyetin, sanatın ve refahın merkeziydi. Tüm topraklarda adaleti sağlayanlardı. Bir gün Mu’nun karşısındaki en büyük güç olan Atlantis, yüzyıllar önce yok olmuş Demir Yumruk Birliği’ni, küllerinden, Kuzey’in vahşi krallarıyla yeniden diriltti.Yeryüzünün seçebileceği iki taraf vardı; Mu ya da Atlantis!Yedi kutsal güç tekrar savaş için kullanıldı. Tanrı’nın yolunda ilerleyenler, sapkınlara karşı en büyük savaşını verdiler. Kazananı olmayan savaşın sonunda milyonlarca insan ve medeniyet yok oldu!Her şey, kalın bir sis perdesinin arkasına gizlenmiş gibi yok oldu! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Oz’un Kalbi Mu Kıtası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Oz’un Kalbi Mu Kıtası.

...i akışta gizle. Türk Mitolojisi alanında hızla yükselen başarılı yazar Çağlayan Yılmaz'dan yine sürekleyici bir roman:Oz'un Kalbi Mu Kıtası ... Ozun Kalbi Mu Kıtası > Çağlayan Yılmaz > Panama Yayıncılık > Final... ... . Türk Mitolojisi'ni fantastik öğelerle harmanlamakta usta olan yazarımız... Oz'un Kalbi Mu Kıtası - Çağlayan Yılmaz gerçek kullanıcı yorumlarına ve özelliklerine bakmadan ürün almayın. oz'un kalbi mu kıtası. şükela: tümü | bugün. çağlayan yılmaz'ın birinci baskısı şubat 2017'de yayınlanan romanıdır. mu ve atlantis'te hüküm süren kralların ve savaşçıların hayatla ... ÖZGÜR İLETİM . Oz'un Kalbi Mu Kıtası ... . çağlayan yılmaz'ın birinci baskısı şubat 2017'de yayınlanan romanıdır. mu ve atlantis'te hüküm süren kralların ve savaşçıların hayatlarını konu... Çağlayan Yılmaz. Boğa olmasaydı, Oz uçsuz denizlerde nasıl hüküm sürerdi? Karanlık dalgaların arasına gizlenen kötülükten insanlarını nasıl korur, denizlerin acununa nasıl adalet getirirdi? sans-serif; vertical-align: baseline;">Her şey, kalın bir sis perdesinin arkasına gizlenmiş gibi yok oldu!

[meta_title] => Oz'un Kalbi Mu Kıtası [meta_description] => [meta_keyword]... » Oz'un Kalb...