Hayata Uzun Veda

Ataol Behramoğlu

Hayata Uzun Veda
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-11-03
YAZAR Ataol Behramoğlu
ISBN 9944610230
DOSYA FORMATI 10,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ataol Behramoğlu’nun şiirleri çağdaş bir tragedyada yaşatır okuru... Mutluluk duygusu, aşk, güzellik arayışı, hepsi vardır, ama bir tragedyadaki gibi...(Oktay Akbal, Cumhuriyet, 18.6.1983)Onu okurken birey sorunlarıyla karşı karşıya geldiğimiz kadar; çağını kavramaya açılmış, hayatı ölçüp biçen bir zekâya rastlıyoruz.(İsmet Özel, Ant, 23 Aralık 1969)Behramoğlu’nun şiiri derinliğine insan ve insancıldır.(Laurent Mignon,şairin ABD’de yayınlanan kitabına önsözden,2008)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayata Uzun Veda i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayata Uzun Veda.

...hramoğlu. 3.5/5 (10 ratings). (İsmet Özel, Ant, 23 Aralık 1969) "Behramoğlu'nun şiiri derinliğine insan ve insancıldır ... Hayata Uzun Veda | Katalog ... .". (Laurent Mignon, şairin ABD'de yayınlanan kitabına önsözden,2008. Hayata Uzun Veda Ataol Behramoğlu. Hayata Uzun Veda. Yazar : Ataol Behramoğlu Yayınevi : Tekin Yayınevi Bu kategorideki tüm ürünler. Hayata Uzun Veda en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Hayata Uzun Veda ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Hayata Uzun Veda. Ataol Behramoğlu. "Ataol Behramoğlu'nun şiirleri çağdaş bir tragedyada yaşatır ok ... Hayata Uzun Veda - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... . Tüm Satıcılar. Hayata Uzun Veda. Ataol Behramoğlu. "Ataol Behramoğlu'nun şiirleri çağdaş bir tragedyada yaşatır okuru... Mutluluk duygusu, aşk, güzellik arayışı, hepsi vardır, ama bir tragedyadaki gibi...". Hayata Uzun Veda - 9789944610230. idefix Online Kitabevi. + Kargo Ücreti. Hayata Uzun Veda. Türkiye'de ilk defa alışveriş kredisi burada. + Kargo Ücreti. Ataol Behramoğlu`nun şiirleri çağdaş bir tragedyada yaşatır okuru... Mutluluk duygusu, aşk, güzellik arayışı, hepsi vardır, ama bir tragedyadaki gibi... (Oktay Akbal, Cumhuriyet, 18.6.1983)Onu okurken... Hayata Uzun Veda hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası....