Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı - Galaksinin Yıldızları

Karin Sturm

Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı - Galaksinin Yıldızları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-06
YAZAR Karin Sturm
ISBN 6051862477
DOSYA FORMATI 9,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Onu gördüğüm ilk anda Schumacher bin yılın yeteneği dedim. Öncelikle çok hızlıydı, tüm gerekliliklere sahipti, doğru bir yaklaşımı vardı, kendine güveniyordu ve bunu Grand Prix’den Grand Prix’ye ispatladı. Benzersiz biri! Bugün bile Formula 1 pilotları arasında en iyisi.(Niki Lauda)Schumacher önce Benetton takımında 2, sonra Ferrari takımında 5 kez olmak üzere toplam 7 kez dünya şampiyonluğunu kazanarak Formula 1 tarihinin en başarılı pilotu olarak adını spor dünyasına altın harflerle yazdırmıştır. Bunun yanı sıra; “en fazla yarış kazanan”, “en hızlı tur atan”, “en çok puan alan”, “bir sezonda en çok kazanan” pilot olarak sayısız rekorun da sahibidir. Pistteki soğukkanlılığı ve üstün motivasyonuyla göz dolduran Schumacher pist dışında da ailesine düşkün, iyi bir baba olarak bilinir. Aralık 2013’te ailesiyle birlikte çıktığı kayak tatilinde yaşadığı trajik kaza tüm dünyayı şok etmiştir. Motor sporları alanında iyi bir gazeteci olan Karin Sturm bu kitabında Schumacher’in yarışlarını, kazalarını, başarı ve başarısızlıklarının yanında özel hayatına ilişkin bilgileri de dürüstçe okurlarla paylaşıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı - Galaksinin Yıldızları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı - Galaksinin Yıldızları.

...ti. Hatta ona bu nedenle Rain King (Yağmur Kralı) adı bile verildi ... Michael Schumacher Yürümeye Başladı. Ünlü Pilot Komadan Çıktı. ... . Schumacher'e verilen bir diğer ad ise Kırmızı Baron. Kullanıcı Adı İşte o anların videosu. Michael Schumacher'in Aytron Senna'nın rekorunu kırıp ağlaması. Benzer İçerikler. Michael Schumacher The Red Baron. Onu gördüğüm ilk anda Schumacher bin yılın yeteneği dedim. Öncelikle çok hızlıydı, tüm gerekliliklere sahipti, doğru bir yaklaşımı vardı, kendine güveniyordu ve bunu Grand Prix'den Grand Prix'ye ispatladı. f1 galatasaray sa, michael schumacher hakan şükür dür. şimdi ... Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı - Galaksinin... ... . f1 galatasaray sa, michael schumacher hakan şükür dür. şimdi öncelikle ferrari takımının iki tane test pilotu var. schumacher takımın bir parçası olabilir fakat test pilotları dururken schumacher in... Onu gördüğüm ilk anda Schumacher bin yılın yeteneği dedim. Öncelikle çok hızlıydı, tüm gerekliliklere sahipti, doğru bir yaklaşımı vardı, kendine güveniyordu ve bunu Grand Prix'den Grand Prix'ye ispatladı. Onu gördüğüm ilk anda Schumacher bin yılın yeteneği dedim. Öncelikle çok hızlıydı, tüm gerekliliklere sahipti, doğru bir yaklaşımı vardı, kendine güveniyordu ve bunu Grand Prix'den Grand Prix'ye ispatladı. Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - Michael Schumacher: Rüzgarın Da Bir Adı Vardı itibaren Karin Sturm. Onu gördüğüm ilk anda Schumacher bin yılın yeteneği dedim. Michael Schumacher yürümeye başladı. Ünlü F1 pilotu komadan çıktı. 2013'te geçirdiği kaza sonucu beyin kanaması geçiren ünlü F1 pilotu komaya girmişti. Formula 1'in efsane pilotu Michael Schumacher, 4.5 yıl önce geçirdiği kayak kazası sonrası yarı bitkisel hayatta rehabilitasyon sürecini devam ettiriyor....