Kızıl Halka / Sherlock Holmes

Sir Arthur Conan Doyle

Kızıl Halka / Sherlock Holmes
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-02-09
YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
ISBN 6054467280
DOSYA FORMATI 12,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sherlock Holmes, Sir Arthur Conan Doyle'un yarattığı, dünya edebiyatının bugün de neredeyse aramızda "yaşayan" en canlı karakterlerinden biridir. Bir roman kahramanı olmasına rağmen onun 1800'lerde kullandığı yöntemler modern Adli Tıp'a ilham kaynağı olmuştur...Holmes'un vakaları çözmekte kullandığı; şüphelinin giysilerinin mikroskopla incelenmesi, araç tekerlerinin izlerinin kalıplarının alınması, şüpheliye psikolojik baskı uygulanması yöntemini ilk kez o kullanmıştır.Şimdi sık sık duyduğumuz "Suç ayrıntıda gizlidir" sözünü Holmes vakaları çözerken hayata geçirmiştir.Doyle'un, Sherlock Holmes öyküleri ve romanlarının dünyadaki toplam satışı 60 milyonu ve sinema uyarlamaları ise 120'yi geçmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kızıl Halka / Sherlock Holmes i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kızıl Halka / Sherlock Holmes.

...de neredeyse aramızda yaşayan en canlı karakterlerinden biridir ... En Ucuz SHERLOCK HOLMES - KIZIL HALKA - ARTHUR CONAN... ... . Şimdi sık sık duyduğumuz "Suç ayrıntıda gizlidir" sözünü Holmes vakaları çözerken hayata geçirmiştir. Doyle'un, Sherlock Holmes öyküleri ve romanlarının dünyadaki toplam satışı 60 milyonu ve sinema... 17 TL. Sherlock Holmes, Sir Arthur Conan Doyle'un yarattığı, dünya edebiyatının bugün de neredeyse aramızda yaşayan en canlı karakterlerinden biridir. Sherlock Holmes - Kızıl Halka. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan ... Kızıl Halka / Sherlock Holmes ... . Sherlock Holmes - Kızıl Halka. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan Bonus Puan. + Kargo Ücreti. Kızıl Halka / Sherlock Holmes / Sir Arthur Conan Doyle / Kaldırım Yayınları. 14 TL. Kızıl Halka - Sherlock Holmes-Kaldırım Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz....