İkna ve Sunumİş Hayatında Kazandıran İkna ve Sunum Becerileri

Peter Coughter

İkna ve Sunumİş Hayatında Kazandıran İkna ve Sunum Becerileri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-10-09
YAZAR Peter Coughter
ISBN 6054584383
DOSYA FORMATI 4,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İyi bir fikir kendini satar. Ama sadece bazen. Diğer zamanlarda -neredeyse her zaman- insanları onun iyi bir fikir olduğuna ikna etmeniz gerekir.Reklam ve pazarlama dünyasında bir fikir bulmak ve geliştirmek için çok emek harcanıyor. Oysa neredeyse kimse o fikri nasıl sunacağı hakkında fazla düşünmüyor. Bu iş çoğunlukla sunumun yapılacağı toplantıya giderken yolda halledilebilecek bir şey olarak görülüyor.Peter Coughter’ın profesyonellerin sunum becerilerini geliştirmek üzere hazırladığı İkna ve Sunum, yazarın reklam ve pazarlama sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesinin ürünü ve dünyanın pek çok yerinde verdiği eğitimlerin özeti niteliğinde.İkna ve Sunum okura doğal sunum becerilerini nasıl keşfedeceği, nasıl güçlü bir metin yaratabileceği, basitlik, netlik ve zarafet unsurlarını ıskalamadan nasıl etkili olabileceği, dinleyiciyle nasıl duygusal bağ kurabileceği ve en önemlisi nasıl kazanacağı hakkında kıymetli tavsiyeler veriyor. Reklam sektörünün önde gelen isimlerinden aktarılan gerçek hikâyelerle beslenen pratik öneriler okura zengin bir deneyim fırsatı vaat ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İkna ve Sunumİş Hayatında Kazandıran İkna ve Sunum Becerileri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İkna ve Sunumİş Hayatında Kazandıran İkna ve Sunum Becerileri.

...arı. Kazanacağınız Toplam Puan : 224 Puan ... İkna ve Sunum İş Hayatında Kazandıran İkna ve Sunum Becerileri ... . Mesela bu yazımızda yazar Peter Coughter kitapları arasında yer alan İkna ve Sunum İş çok yerinde verdiği eğitimlerin özeti niteliğinde.İkna ve Sunum okura doğal sunum becerilerini nasıl keşfedeceği... İkna ve Sunum İş Hayatında Kazandıran İkna ve Sunum Becerileri. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu iş çoğunlukla sunumun yapılacağı t ... İkna ve Sunum İş Hayatında Kazandıran İkna ve Sunum Becerileri ... . Bu iş çoğunlukla sunumun yapılacağı toplantıya giderken yolda halledilebilecek bir şey olarak görülüyor. kazandiran-ikna-ve-sunum-becerileri-9786054584383. İkna ve sunum : iş hayatında kazandıran ikna ve sunum becerileri. ISBNp: 9786054584383. Peter Coughter. İyi bir fikir kendini satar. Ama sadece bazen. Diğer zamanlarda -neredeyse her zaman- insanları onun iyi bir fikir olduğuna ikna etmeniz gerekir. Ekleniyor Sepete Ekle. % 20 Indirimli Son 2 Adet. Seçim Kazandıran Kampanyalar. Peter Coughter'ın, iş hayatında kazandıran ikna ve sunum becerilerini, yaşanmış başarı öyküleri ile kararak anlattığı bu kitap MediaCat Yayınları'ndan. Bu iş çoğunlukla sunumun yapılacağı toplantıya giderken yolda halledilebilecek bir şey olarak görülüyor. İkna ve Sunum okura doğal sunum becerilerini nasıl keşfedeceği, nasıl güçlü bir metin... İkna ve Sunum-MediaCat Kitapları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat...