2017 Beyanname Düzenleme Kılavuzu (3 Cilt)

Kollektif

2017 Beyanname Düzenleme Kılavuzu (3 Cilt)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-16
YAZAR Kollektif
ISBN 6059146289
DOSYA FORMATI 12,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yılların geleneği haline gelmiş olan ve Maliye Hesap Uzmanları Derneğinin uzman kadrosu tarafından revize edilip bilgi kullanıcılarının hizmetine sunulan Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017 kitabı 3 ciltten oluşmaktadır. Gelir Vergisi Kanunu, Kurumlar Vergisi Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile ilgili son değişiklikler dikkate alınarak güncellenmiş olan Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017 kitabı kütüphanelerdeki yerini almıştır.Tebliğler, Özelgeler (Muktezalar), İçtihatlar ve Yargı Kararları Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017’ nin içerisinde yer almakta ve tüm ilgili konular yeni Türk Ticaret Kanunu ve yeni SPK hükümleri ışığında sunulmaktadır. Özellikle mesleki sınavlara hazırlanan SMMM ve YMM adayları için eşsiz bir kaynak niteliğindedir. 3 cilt içerisinde yer alan kanunlar ile ilgili merak edilen ve ya tereddüte düşülen tüm sorulara yanıt verilmektedir.Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017:1.Ciltte; Gelir Vergisi Kanunu Hükümleri ile kanunu açıklayıcı bilgiler yer almaktadır.2.Ciltte; Kurumlar Vergisi Kanununa ait madde hükümleri ile bu kanunu yakından ilgilendiren diğer tüm unsurlar açıklanmaktadır.3.Ciltte; Vergi Usul Kanunu tüm ayrıntılarıyla irdelenmekte, mukteza ve yargı kararları ile kullanıcıların bilgisine sunulmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 2017 Beyanname Düzenleme Kılavuzu (3 Cilt) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 2017 Beyanname Düzenleme Kılavuzu (3 Cilt).

...Düzenleme Kılavuzu 2017 kitabı 3 ciltten oluşmaktadır ... 2018 Beyanname Düzenleme Kılavuzu (3 Cilt...) - İnkılap Kitabevi ... . BDK Vergi Usul Kanunu Cilt 3 2018'de. - İçerik genişletilmiş ve örneklerin sayısı artırılmış ve güncellenmiş, -2017 yılında Vergi Usul Kanununda yapılan düzenleme ve değişiklikler eklenmiş... 125 TL. ...Maliye Hesap Uzmanları Derneğinin uzman kadrosu tarafından revize edilip bilgi kullanıcılarının hizmetine sunulan Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017 kitabı 3 ciltten... ...Maliye Hesap Uzmanları Derneğinin uzman kadrosu t ... Vergi Dünyası. Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017 ... ... ...Maliye Hesap Uzmanları Derneğinin uzman kadrosu tarafından revize edilip bilgi kullanıcılarının hizmetine sunulan Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017 kitabı 3 ciltten oluşmaktadır. ...ve Maliye Hesap Uzmanları Derneğinin uzman kadrosu tarafından revize edilip bilgi kullanıcılarının hizmetine sunulan Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017 kitabı 3 ciltten oluşmaktadır. Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017 (3 Cilt). Araçlar. Metin. ...ve Maliye Hesap Uzmanları Derneğinin uzman kadrosu tarafından revize edilip bilgi kullanıcılarının hizmetine sunulan Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017 kitabı 3 ciltten oluşmaktadır. ...İndir Epdf, Explore our list of popular images of 2018 Beyanname Düzenleme Kılavuzu 3 Cilt Pdf İndir Click Images to Large View Beyanname DÜzenleme Kilavuzu 2018 Muhasebenet Kitapları. Yazar Belirtilmemiş - Maliye Hesap Uzmanları Derneği - 2017 Mart - 150,00 TL. Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017 (3 Cilt) hakkındaki işbu hukuki kitap Hukuk Market tarafından satılmakta olup, ilgili kitabın tanıtımı, yazar bilgisi, yayınevi ve... -2017 yılında Vergi Usul Kanununda yapılan düzenleme ve değişiklikler eklenmiş Düzenleme Kılavuzu 4 Cilt Set Maliye Hesap Uzmanları Derneği Yayınları 2019 Beyanname Düzenleme... Dolayısıyla son kullanıcıların bu sayfadaki herhangi bir program veya dosyayı indirip Beyanname Düzenleme Programı (BDP)'nın çalıştığı dizine kurmamaları gerekmektedir. ...mensuplarının oluşturduğu Maliye Hesap Uzmanları Derneği'nin en önemli ve değerli yapıtlarından biri olan Beyanname Düzenleme Kılavuzu (BDK), Hesap BDK Vergi Usul Kanunu Cilt 3 2018'de. Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2018 (3 Ciltlik Set). Komisyon. BDK Vergi Usul Kanunu Cilt III 2018'de. - İçerik genişletilmiş ve örneklerin sayısı artırılmış ve güncellenmiş...