Zeka Şimdiki Ana Verilen Yaratıcı Cevap

Osho

Zeka Şimdiki Ana Verilen Yaratıcı Cevap
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-05-17
YAZAR Osho
ISBN 9758817159
DOSYA FORMATI 12,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Zeka bir kazanım değildir. Sen zeki doğdun. Ağaçlar kendi tarzında zekidir, kendi hayatları için yeterli zekaları vardır. kuşlar zekidir ; hayvanlarda da öyledir. Aslında dinlerin Tanrı'dan kastettikleri tek şey evrenin zeki olduğudur, her yerde gizlenmiş bir zeka olduğudur.Zeka hayatın özünde vardır. Zeka hayatın doğal bir niteliğidir. Tıpkı ateşin sıcak olması ve havanın görünmez olması ve suyun aşağı doğru akması gibi, hayat da zekidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zeka Şimdiki Ana Verilen Yaratıcı Cevap i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zeka Şimdiki Ana Verilen Yaratıcı Cevap.

...a bir kazanım değildir. Sen zeki doğdun ... Zeka Şimdiki Ana Verilen Yaratıcı Cevap - 9789758817153 ... . Ağaçlar kendi tarzında zekidir, kendi hayatları için yeterli zekaları vardır. kuşlar zekidir ; hayvanlarda da öyledir. Bu cevap senin zeki olduğunu kanıtlamaz. https://turuz.com/storage/her_konu-2019-8/8384-Zeka_shimdiki_Ana_Verilen_Yaradici_Cevap-Osho-Sangeet_Qanji-2002-184s_.pdf. İlk olarak entelektüelliğin zekâ olmadığını çok iyi bilmelisin. Açıklama. Zeka bir kazanim degildir. S ... Osho - Zeka - Şimdiki Ana Verilen Yaratıcı Cevap E-Kitap İndir ... . Açıklama. Zeka bir kazanim degildir. Sen zeki dogdun. Agaclar kendi tarzinda zekidir, kendi hayatlari icin yeterli zekalari vardir. kuslar zekidir ; hayvanlarda da oyledir. Goodreads helps you keep track of books you want to read. Start by marking "Zeka: Şimdiki Ana Verilen Yaratıcı Cevap" as Want to Read Zeka bir kazanım değildir. Sen zeki doğdun. Ağaçlar kendi tarzında zekidir, kendi hayatları için yeterli zekaları vardır. kuşlar zekidir ; hayvanlarda da öyledir. Kuşlar zekidir; hayvanlar da öyledir. Aslında dinlerin Tanrı'dan kastettikleri tek şey evrenin zeki olduğudur; her yerde gizlenmiş bir zekâ olduğudur. Zekâ içsel bilincin gelişmesidir. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF zeka şimdiki ANA verilen yaratıcı cevap! ZEKA ŞİMDİKİ ANA VERİLEN YARATICI CEVAP Kağıt Kapak - 5 Ocak 2017. Kolektif (Eser Sahibi). Doğuştan insanoğluna verilen zeka tam kullanılıyormu dersiniz? Zeka bir ka...