O'na Ruhumun Yaralı Olduğunu Söyleyin

İsmail Acarkan

O'na Ruhumun Yaralı Olduğunu Söyleyin
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR İsmail Acarkan
ISBN 9758432790
DOSYA FORMATI 3,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"İnsan sonsuz acziyle sayısız belalarına maruz, sayısız düşmanın hücumuna açık ve sonsuz farkıyla beraber sayısız şeylere ihtiyacı olduğundan fıtratının (doğasının) aksi vazifesi imandan sonra duadır. Dua kulluğun esasıdır. Allah'ın karşasına sizi yaratmış olduğu gibi çıkın.Aciz ve fakir.Ki O, sizi zenginleştirsin !Ey Allahım; sevginle acı bana, sonsuz merhametinle günahlarımı bağışla. Eer beni affetsen, zaten o senin şanındır. Eğer kabul etmezsen,senin kapından başka hangi kapıya gideyim. Hangi kapı var. Senden başka Rab yokki dergahına gidilsin.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz O'na Ruhumun Yaralı Olduğunu Söyleyin i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap O'na Ruhumun Yaralı Olduğunu Söyleyin.

...tabilirsin? Hayır asla sen bunları... ... Kitapi | O'na Ruhumun Yaralı Olduğunu Söyleyin ... ...her şeye rağmen geride kocaman bir yüreğin biraz da yaralı bir ruhun onu beklediğini de söyleyin emi. Siz söyleyin mutlaka o bilir beni niyetimi özlemimi sevgimi…Canımdan öte can olduğunu… ***...Ona Ruhumun Yaralı Olduğunu Söyleyin...***. Ona ruhumun yaralı olduğunu söyleyin... Nasıl yaralı olmasın ki. Doğrularından vazgeçmemiş olması yine kapının önüne konmasını gerektirmişti. 13.32 TL. Sen ona yol gösterirsen, At ... Ona Ruhumun Yaralı Olduğunu Söyleyin | Forum ... . 13.32 TL. Sen ona yol gösterirsen, Ateşin sıcaklığı ona nasıl zara verebilir? O seni Rabbim diye çağırmaktadır. Ruhunda senin izlerin varken onu nasıl ateşe atabilirsin? Hayır asla sen bunları... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. O'na Ruhumun Yaralı Olduğunu Söyleyin. Yazar. O'na ruhumun yaralı olduğun söyleyin. O'na Secde Yakışır. Ona ruhumun yaralı olduğunu söyleyin... Nasıl yaralı olmasın ki. Doğrularından vazgeçmemiş olması yine kapının önüne konmasını gerektirmişti. Dünya mı garipti kendisi mi hiç bilemeyecekti....