Süryaniler ve Süryanilik 3

Süryaniler ve Süryanilik 3
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-03-30
YAZAR
ISBN 9756124016
DOSYA FORMATI 8,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sosyal dini bir topluluk olarak Süryaniler konusunda Türkiye’nin akademik birikimini bir araya toplayıp sunmayı hedefleyen bu çalışma, kapsamını; daha önce yayınlanmış makale ve bildirileri de kapsayacak şekilde geniş tutmuştur. Bu çerçevede konu ile ilgili mevcut çalışmalardan hareketle ilgili bütün akademisyenlere ulaşılarak yürütülen çalışmaya katkıları talep edilmiştir. Birkaç istisna ile bütün akademisyenler, takdirle karşıladıkları bu çağrıya olumlu cevap vermiş ve kıymetli çalışmalarıyla bu eserin ortaya çıkmasına katkı sağlamışlardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Süryaniler ve Süryanilik 3 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Süryaniler ve Süryanilik 3.

...nan Seyfeli Eyyüp Tanrıverdi. Editörden Ek Bilgi Süryaniler, kökenleri 5000 yıl öncesine giden bir toplumdur ... Süryaniler ve Süryanilik 3 - Ahmet Taşğın... | toptankitapsatisi.com ... . Süryanilerin kökenine dair ikinci görüş ise Süryanilerin Asurlular'dan geldiğini savunan tezdir. Bu görüşe göre Süryaniler, eski Mezopotamya'da imparatorluklar kurmuş olan Asurlular'ın torunlarıdır. Sosyal dini bir topluluk olarak Süryaniler konusunda Türkiye'nin akademik birikimini bir araya toplayıp sunmayı hedefleyen bu çalışma, kapsamını; daha önce yayınlanmış makale ve bildirileri de... Kitapindir.PW olarak elimizden geldiği kadarıyla kitaplarından bir tanesi olan Süryaniler ve Süryanilik 3 ... Süryaniler ve Süryanilik 3 - Ahmet Taşğın -Halkkitabevi ... ... Kitapindir.PW olarak elimizden geldiği kadarıyla kitaplarından bir tanesi olan Süryaniler ve Süryanilik 3 kitabını indirmek için oluşturduğumuz bu içeriğimizden kitabı edinmek için hemen alt tarafa göz atınız. Sosyal dini bir topluluk olarak Süryaniler konusunda Türkiye'nin akademik birikimini bir araya toplayıp sunmayı hedefleyen bu çalışma, kapsamını; daha önce yayınlanmış makale ve bildirileri de... Ve bu eski halkların temeli üzerinde, yeni bir ada sahip olan Süryaniler doğmuştur. Süryaniler ve Süryanilik 4. 14 20. İlgili Eserler. Süryaniler ve Süryanilik 3 isimli kitabının özetini ve Ahmet Taşğın yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Süryaniler ve Süryanilik 3 kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz....