Galaksi Hanım'ın Uzay Dersleri / Afacanlar Okulda

Phil Roxbee Cox

Galaksi Hanım'ın Uzay Dersleri / Afacanlar Okulda
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-12-22
YAZAR Phil Roxbee Cox
ISBN 9759993511
DOSYA FORMATI 4,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Afacanlar Okulda” serisi, bilimsel konularıeğlenerek öğrenmek isteyen çocuklara göre…Öyle bir okul düşünün ki, öğretmenleri sihirli güçlere sahip…Bu sihrin etkisiyle dersler, çok daha renkli geçiyor.Kendinizi uzay dersini işlerken Ay’da; mumyaları işlerkenpiramitlerin içinde bulmanız işten bile değil…“Afacanlar Okulda” dizisinin ilk kitabı “Galaksi Hanım’ın Uzay Dersleri”nde 5-B sınıfı, gezegen şeklindeki öğretmenleriyle Güneş Sistemi’nde bir geziye çıkıyor. Hem de derslerini, işledikleri gezegenlerde yaparak! Üstelik kara deliğe girmenin neye benzediğini de deneyerek öğreniyorlar!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Galaksi Hanım'ın Uzay Dersleri / Afacanlar Okulda i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Galaksi Hanım'ın Uzay Dersleri / Afacanlar Okulda.

...saat 10:56'de oluşturuldu. Galaksi Hanım'ın Uzay Dersleri / Afacanlar Okulda ... Afacanlar Okulda - Galaksi Hanım'ın Uzay Dersleri Phil Roxbee Cox ... . Afacanlar Okulda-Galaksi Hanım'ın Uzay Dersleri. Kapat. Bu konuda çok kararlı olduğu,her halinden belliydi. Bizim okulumuz, diğer okullardan çok farklıdır. 9.49 TL. "Afacanlar Okulda" dizisinin ilk kitabı "Galaksi Hanım'ın Uzay Dersleri"nde 5-B sınıfı, gezegen şeklindeki öğretmenleriyle Güneş Sistemi'nde bir geziye çıkıyor. Afacanlar Okulda dizisinin ilk kitabı Galaksi Hanım'ın Uzay Derslerinde 5- ... Afacanlar Okulda Galaksi Hanım'ın Uzay Dersleri ... . Afacanlar Okulda dizisinin ilk kitabı Galaksi Hanım'ın Uzay Derslerinde 5-B sınıfı, gezegen şeklindeki öğretmenleriyle Güneş Sistemi'nde bir geziye çıkıyor....