5 Çocuk 5 İstanbul

Betül Sayın

5 Çocuk 5 İstanbul
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-05
YAZAR Betül Sayın
ISBN 9756227087
DOSYA FORMATI 11,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Günümüz İstanbul'unun kalabalık semtlerinden birinde yaşayan Mert.Osmanlı Sultanı'nın düzenlediği şenlikleri izlemek için sabırsızlanan Hamdi.Hipodrom'da düzenlenen yarışları ailesiyle izlemeye giden Helen.Bizontion döneminde balıkçlık yapan dedesine yardım eden Milya.İstanbul'un tarihöncesinde bir mağarada yaşan kemik tokalı kız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 5 Çocuk 5 İstanbul i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 5 Çocuk 5 İstanbul.

...e yaşayan Mert. Osmanlı Sultanı'nın düzenlediği şenlikleri izlemek için sabırsızlanan Hamdi ... 5 Çocuk 5 İstanbul %25 İndirimli Betül Sayın ... . 24 TL. Günümüz İstanbul'unun kalabalık semtlerinden birinde yaşayan Mert. Osmanlı Sultanı'nın düzenlediği şenlikleri izlemek için sabırsızlanan Hamdi. 18.24 TL. Günümüz İstanbul'unun kalabalık semtlerinden birinde yaşayan Mert. Osmanlı Sultanı'nın düzenlediği şenlikleri izlemek için sabırsızlanan Hamdi. 5 Çocuk 5 İstanbul Hikaye ˜stanbulu artk k‡kler de okuyor! İstanbul Masalı kitabından ... Günışığı Kitaplığı | 5 Çocuk 5 İstanbul | Betül Sayın ... . 5 Çocuk 5 İstanbul Hikaye ˜stanbulu artk k‡kler de okuyor! İstanbul Masalı kitabından yola çıkan sanatçı, İstanbul kentinin beş farklı tarihsel sürecini beş değişik kahramanla canlandırıyor....