Tiran ve Genç Kız/Rüzgar Ülkesinden Nihal

Licia Troisi

Tiran ve Genç Kız/Rüzgar Ülkesinden Nihal
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-06-21
YAZAR Licia Troisi
ISBN 9750705173
DOSYA FORMATI 6,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Genç İtalyan yazar Licia Troisi’nin büyük yankı uyandıran Tiran ve Genç Kız üçlemesinin kahramanı Nihal, erkek savaşçıların ağırlıkta olduğu bir dünyada, sıra dışı, özgün bir genç kızdır. Üçlemenin ilk kitabı Rüzgâr Ülkesinden Nihal’de, bu yürekli kız, Yükselen Dünya’yı acımasız bir Tiran’ın yönetiminden kurtarmak için savaşmaya karar verir. Yükselen Dünya’yı oluşturan sekiz ülkeden beşini işgal etmiş olan Tiran, Rüzgâr Ülkesi’ne saldırdığında, halkın direnişi hiçbir yarar sağlamaz, büyülerle kentlerini korumaya çalışan büyücülerin yaptıkları da bir işe yaramaz. Nihal için geriye tek bir seçenek kalmıştır: Gerçek bir savaşçı olmak, Tiran’ın boyunduruğuna girme tehlikesiyle karşı karşıya kalan masum insanları savunmak. Nihal’in, Tiran’a karşı savaşta güvenebileceği iki güç vardır: Biri, can dostu genç büyücü Sennar, öbürü, genç kıza babasının armağan ettiği, siyah kristalden yapılmış olağanüstü kılıç. Üçlemenin ikincisi Sennar’ın Görevi ile üçüncü kitap Gücün Tılsımı da Can Yayınları arasında yakında çıkacaktır. Tiran ve Genç Kız’ı Yüzüklerin Efendisi’ni ya da Harry Potter’ı sevmiş olanlar da, iyi roman okurları da zevkle okuyacaklar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tiran ve Genç Kız/Rüzgar Ülkesinden Nihal i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tiran ve Genç Kız/Rüzgar Ülkesinden Nihal.

... Rüzgâr Ülkesinden Nihalde, bu yürekli kız ... Tiran ve Genç Kız Rüzgar Ülkesinden Nihal 1.kitap Licia Troisi ... ... Üçlemenin ilk kitabı Rüzgâr Ülkesinden Nihalde, bu yürekli kız Nihal-1.kitap kitabının sayfa miktarı : 352 Tiran ve Genç Kız-Rüzgar Ülkesinden Nihal-1.kitap kitabı Türkçe olarak yazılmıştır. Genç İtalyan yazar Licia Troisi'nin büyük yankı uyandıran Tiran ve Genç Kız üçlemesinin kahramanı Nihal erkek savaşçıların ağırlıkta olduğu bir dünyada sıra dışı özgün bir genç kızdır. Üçlemenin ilk kitabı Rüzgâr Ülkesinden ... TİRAN VE GENÇ KIZ 1 ( RÜZGAR ÜLKESİNDEN NİHAL) - Fikrim Kitap ... . Üçlemenin ilk kitabı Rüzgâr Ülkesinden Nihal'de, bu yürekli kız, Yükselen Tiran ve Genç Kız'ı Yüzüklerin Efendisi'ni ya da Harry Potter'ı sevmiş olanlar da, iyi roman okurları da zevkle okuyacaklar. Genç İtalyan yazar Licia Troisinin büyük yankı uyandıran Tiran ve Genç Kız üçlemesinin kahramanı Nihal, erkek Üçlemenin ilk kitabı Rüzgâr Ülkesinden Nihalde, bu yürekli kız, Yüks...devamı. ...Tiran ve Genç Kız üçlemesinin kahramanı Nihal, erkek savaşçıların ağırlıkta olduğu bir dünyada, sıra dışı, özgün bir genç kızdır. Üçlemenin ilk kitabı Rüzgâr Ülkesinden Nihalde, bu yürekli kız... ...Tiran ve Genç Kız üçlemesinin kahramanı Nihal, erkek savaşçıların ağırlıkta olduğu bir dünyada, sıra dışı, özgün bir genç kızdır. Üçlemenin ilk kitabı Rüzgâr Ülkesinden Nihalde, bu yürekli kız... Üçlemenin ilk kitabi Rüzgâr Ülkesinden Nihal'de, bu yürekli kiz, Yükselen Tiran ve Genç Kiz'i Yüzüklerin Efendisi'ni ya da Harry Potter'i sevmis olanlar da, iyi roman okurlari da zevkle okuyacaklar. ...Tiran ve Genç Kız üçlemesinin kahramanı Nihal, erkek savaşçıların ağırlıkta olduğu bir dünyada, sıra dışı, özgün bir genç kızdır. Üçlemenin ilk kitabı Rüzgâr Ülkesinden Nihalde, bu yürekli kız... Üçlemenin ilk kitabı Rüzgâr Ülkesinden Nihal'de, bu yürekli kız, Yükselen Tiran ve Genç Kız'ı Yüzüklerin Efendisi'ni ya da Harry Potter'ı sevmiş olanlar da, iyi roman okurları da zevkle okuyacaklar. İlgili Ürünler. Gümüş Gözler Freddy'nin Pizza Dükkanında Beş Gece Edebiyat » Bilimkurgu-Fantastik » Tiran ve Genç Kız Rüzgar Ülkesinden Nihal 1.kitap. ...Tiran ve Genç Kız üçlemesinin kahramanı Nihal, erkek savaşçıların ağırlıkta olduğu bir dünyada, sıra dışı, özgün bir genç kızdır. Üçlemenin ilk kitabı Rüzgâr Ülkesinden Nihalde, bu yürekli kız... Ejder Kız 5 Son Savaş Ciltli Doğan Egmont Licia Troisi. 25,93 ₺. Tiran ve Genç Kız Rüzgar Ülkesinden Nihal 1.kitap. Hata Bildir. Licia Troisi. Genç İtalyan yazar Licia Troisi'nin büyük yan...