Sosyal Politika ve Yerel YönetimlerZeytinburnu Belediyesi Örneği

Murat Aydın

Sosyal Politika ve Yerel YönetimlerZeytinburnu Belediyesi Örneği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-01-01
YAZAR Murat Aydın
ISBN 9753557429
DOSYA FORMATI 6,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yerel yönetimler, günümüzde gelişmiş Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, giderek daha fazla gündeme gelmeye başladı. Çünkü sınıfsal çelişkilerin en aza indirilmesi ve refah seviyesi daha yüksek demokrasilerin kurulabilmesi için, yerel yönetimlere giderek daha fazla görev düşüyor. Sosyal politikaların en yaygın ve etkili kullanım alanları olan yerel yönetimlerin bu alanda gerçekleştirecekleri başarılar kritik öneme sahiptir.Sosyal Politika ve Yerel Yönetimler, yerel yönetimlerin demokrasi açısından bu en kritik rolünü inceliyor. Çalışmanın önemini daha da artıran bir başka özelliği ise, yazarın aynı zamanda işin mutfağında olması, bu politikaları başarıyla uygulayan bir belediyenin başkanı konumunda bulunması.Akademik ilgiyle pratik tecrübeyi birleştiren bu kitabın, Türkiye’deki yerel yönetimler, akademik çevreler ve konuyla ilgilenen bütün okurlar için yeni bir soluk getirdiğine inanıyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sosyal Politika ve Yerel YönetimlerZeytinburnu Belediyesi Örneği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sosyal Politika ve Yerel YönetimlerZeytinburnu Belediyesi Örneği.

...ştir. Sosyal Politika ve Yerel Yönetimler, yerel yönetimlerin demokrasi açısından bu en kritik rolünü inceliyor ... Holdings: YEREL YÖNETİMLERDE SOSYAL POLİTİKA VE SOSYAL... ... . Çalışmanın önemini daha da artıran bir başka özelliği ise, yazarın aynı zamanda işin... Murat Aydın. Yerel yönetimler, günümüzde gelişmiş Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, giderek daha fazla gündeme gelmeye başladı. Çünkü sınıfsal çelişkilerin en aza indirilmesi ve refah seviyesi daha... Zeytinburnu Belediyesi bu göçmenlere gıda ve temizlik hizmetleri sunmaktadır. sunmakta; Avrupa Konseyi ile Yere ... Sosyal Politikalar Dergisi ... ... Zeytinburnu Belediyesi bu göçmenlere gıda ve temizlik hizmetleri sunmaktadır. sunmakta; Avrupa Konseyi ile Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresinde açıklanan ilgili politika ve araçlar hakkında... ...Değişimi (tokat belediyesi örneği). yerel yönetimlerin, yerel yönetimler içerisinde sosyal belediyeciliğin. ...