Belgelerle 2. Abdülhamid Dönemi

İhsan Süreyya Sırma

Belgelerle 2. Abdülhamid Dönemi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-12-01
YAZAR İhsan Süreyya Sırma
ISBN 9754732280
DOSYA FORMATI 5,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

II. Abdulhamit, Sultan Abdülaziz'in, sebebi hala çözülmemiş olan esrarengiz ölümünden ve V. Murat'ın iki ay kadar süren kısa saltanatından sonra, Osmanlı tahtına oturdu. Osmanlı Devleti'ni en çileli döneminde otuz üç yıl gibi uzun bir süre idare eden Sultan II. Abdülhamid, çok değişik şekillerde ele alınıp incelen tarihi bir şahsiyet olarak, tarihteki yerini almış bulunmaktadır....Belgelerle II. Abdülhamid Dönemi'nde Osmanlı İmparatorluğu'nun geçirmekte olduğu bu özel zaman diliminin yansıtılması amaçlanmakta ve bu döneme ilişkin farklı alanlardaki gerçekler, belgelerle gün yüzüne çıkarılmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Belgelerle 2. Abdülhamid Dönemi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Belgelerle 2. Abdülhamid Dönemi.

...d Han devrinde kurulan fabrikaların tamamı değildir ... Belgelerle II. Abdülhamid Dönemi İhsan Süreyya Sırma ... . Abdülhamid devrinde yapılan eserlerin tamamını bir kitaba sığdırmak pek kolay bir… Abdülhamid'in Hatıra Defteri, İstanbul 1960. Belgeler: Abdülhamid Han'ın Muhtıraları (nşr. Arminius Vambery'nin Gizli Raporlarında II. Abdülhamid ve Dönemi, İstanbul 1983. En yeni Belgelerle 2. Abdülhamid Dönemi kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Abdülhamid'in Çin'e gönderdiği Enver Paşa Heyet ... Belgelerle 2. Abdülhamid Dönemi En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Abdülhamid'in Çin'e gönderdiği Enver Paşa Heyeti Hakkında bazı bilgiler, belge no:7. Ay. es. Bunu yaparken de, sadece II. Ab...