Virgin Diyeti

J. J. Virgin

Virgin Diyeti
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-05-02
YAZAR J. J. Virgin
ISBN 9944826679
DOSYA FORMATI 8,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sadece doğru besinler -yağsız yoğurt, yumurta beyazıyla yapılmış omletler, tam buğday ekmekleri, hatta tofu- tüketiyor ama hâlâ kilo veremiyor musunuz? Bu işin sorumlusu çok sevdiğiniz ‘diyet’ gıdaları olabilir.Yeni bir çığır açan bu programda, beslenme ve fitness uzmanı JJ Virgin kilo almanın arkasındaki sırrı açıklıyor: Gıda intoleransı. Süt ürünleri ya da glutene karşı vücudun verdiği olumsuz bir tepki, yangıyı tetikleyerek ve şişkinlik, sivilce, baş ağrısı, eklem ağrısı veren kötüsü- inatçı kilo alımına neden olabilir..Virgin Diyeti’yle sağlığınızı geri kazanırken yangı giderici, sağaltıcı birçok besin tüketirken, gıda intoleransına yol açması en olası yedi gıdadan uzak duracaksınız. Kendinizi asla aç ve mutsuz hissetmeyeceksiniz ve sadece bir hafta içinde üç kilo verecek, karın bölgenizdeki şişkinlikten kurtulacak, bedeninizi yangıdan temizleyecek ve kendinizi çok daha genç hissedip, öyle de görüneceksiniz.Üstelik bu sadece başlangıç!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Virgin Diyeti i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Virgin Diyeti.

...lları ve Türkçe baskısı olması sayesinde göz önünde bulundurulabilecek bir diyet olan virgin diyeti, virgin diyeti yapanlar ve virgin diyeti yorumları incelenerek yapılmaya karar verilebilir ... Virgin Diyeti J. J. Virgin ... . Virgin Diyeti'yle sağlığınızı geri kazanırken yangı giderici, sağaltıcı birçok besin tüketirken, gıda intoleransına yol açması en olası yedi gıdadan uzak duracaksınız. ...Diyeti" yaratıcısı, Beslenme ve Fitness Uzmanı J.J. Virgin, kilo almanın arkasındaki sırrı açıklıyor: Gıda intoleransı. Virgin Diyeti J.J. Virgin Çeviren: Nihal Gökçe Epsilon Yayınevi Fiyatı: 20 TL. J. J. Virgin. Sadece doğru besinler ... Virgin Diyeti J. J. Virgin ... .J. Virgin, kilo almanın arkasındaki sırrı açıklıyor: Gıda intoleransı. Virgin Diyeti J.J. Virgin Çeviren: Nihal Gökçe Epsilon Yayınevi Fiyatı: 20 TL. J. J. Virgin. Sadece doğru besinler -yağsız yoğurt, yumurta beyazıyla yapılmış omletler, tam buğday ekmekleri, hatta tofu- tüketiyor ama h...