Mangal Rehberi

Kemal Hakan Gülseken

Mangal Rehberi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-09-06
YAZAR Kemal Hakan Gülseken
ISBN 6055950606
DOSYA FORMATI 10,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mangalda yiyecek pişirmek kolay görünür. Acaba bu işin incelikleri var mıdır? Neden pişirdiğimiz etler beğendiğimiz lokantadaki gibi yumuşak ve lezzetli olmaz? Neden mangalımız alev alır? Neden yiyeceklerimizin dışı yanar içi ciğ kalır? Her zaman köfte, şiş kebap, pirzola, sucuk, tavuk kanadı pişiriyoruz ama başka neler yapabiliriz? Vejeteryen bir konuğumuz olursa ona peynir ekmek değil de mangalda pişirilmiş bir seçenek sunabilir miyiz?Mangal rehberi, basit gibi görünen ama sürekli problemler yaşanan bu alanda kolay anlaşılır, önemli noktalar üzerinde duran bir kaynak oluşturmak amacıyla hazırlanmıştır. Kitabın içinde mangal seçmekten mangal yakmaya, şiş seçiminden terbiye etmeye, pişen etlerin besin değerlerine kadar tüm konular geniş ve kapsamlı bir şekilde ele alınmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mangal Rehberi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mangal Rehberi.

...nen ama sürekli problemler yaşanan bu alanda kolay anlaşılır, önemli noktaların üzerinde duran bir kaynak oluşturmak amacıyla hazırlandı ... Mangal Rehberi ... . Mangal rehberi, basit gibi görünen ama sürekli problemler yaşanan bu alanda kolay anlaşılır, önemli noktaların üzerinde duran bir kaynak oluşturmak amacıyla hazırlandı. ...pirzola, sucuk, tavuk kanadı pişiriyoruz ama başka neler yapabiliriz' Vejetaryen bir konuğumuz olursa ona peynir ekmek değil de mangalda pişirilmiş bir seçenek sunabilir miyiz' Mangal rehberi, basit gibi. Havalar ısınıyor. Milli organizasyonlarımızdan biri olan mangal sezonu açılıyor. İşte bu konuda tam anlamıyla bir rehber kitap olarak ka ... Mangal Nasıl Yakılır? | Mangal - YouTube ... . Havalar ısınıyor. Milli organizasyonlarımızdan biri olan mangal sezonu açılıyor. İşte bu konuda tam anlamıyla bir rehber kitap olarak karşımıza çıkıyor Mangal Rehberi....