Bostan (Günümüz Türkçesiyle) (Tamamı Renkli Resimli)

Şeyh Sadi Şirazi

Bostan (Günümüz Türkçesiyle) (Tamamı Renkli Resimli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-09
YAZAR Şeyh Sadi Şirazi
ISBN 9752448407
DOSYA FORMATI 6,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Daha hayattayken büyük bir şöhret kazanan Sadî, ömrünün üçte birini ilim tahsiliyle, bir o kadarını da seyahatlerde geçirmiştir. Sadî, bu seyahatlerinde zamanın en büyük bilginleriyle ve mutasavvıflarıyla tanışmış, onlarla sohbet etmiş, bilgi ve görüşünü genişletmiştir. Ömrünün geriye kalan kısmında da köşesine çekilerek kazandığı deneyimleri yazıya geçirip insanların yararına sunmuştur. Yirmiye yakın kitabı olan Sadî’in eserleri içerisinde en çok bilinip okunanlardan birisi de şüphesizi Bostan…Sadî, Bostan’da adalet, aşk, muhabbet, rıza, kanaat, şükür, tövbe gibi eskimeyen insani değerleri hikâyeler içinde işliyor… Binyıl geçse de bu hikâyeler hâlâ merakla okunuyor ve insan hafızasında yer ediyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bostan (Günümüz Türkçesiyle) (Tamamı Renkli Resimli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bostan (Günümüz Türkçesiyle) (Tamamı Renkli Resimli).

...stan'da adalet aşk muhabbet rıza kanaat şükür tövbe gibi eskimeyen insani değerleri hikâyeler içinde işliyor ... Alp Er Tunga Şiirinin Orjinal Metni ve Günümüz Türkçesine Çevirisi ... ... Binyıl geçse de bu hikâyeler hâlâ merakla okunuyor ve insan hafızasında yer ediyor. 21 Nisan 2020 18:30. m.b. Tarih: 21 Nisan 2020 18:30. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Bostan (Günümüz Türkçesiyle) (Tamamı Renkli Resimli). Şeyh Sadi Şirazi / Kapı Yayınları. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bostan (Günümüz Türkçesiyle) (Tamamı Renkl ... Bostan - Şeyh Sadi Şirazi | Bostan (Günümüz Türkçesiyle) ... . Şeyh Sadi Şirazi / Kapı Yayınları. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bostan (Günümüz Türkçesiyle) (Tamamı Renkli Resimli). Yirmiye yakın kitabı olan Sadî'in eserleri içerisinde en çok bilinip okunanlardan birisi de şüphesizi Bostan... Bostan - Günümüz Türkçesiyle Tam Metin: Ölümsüz Klasikler Kağıt Kapak - 9 Şubat 2018. Sad...