İncinme Halleri

Neslihan Yalman

İncinme Halleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-03-01
YAZAR Neslihan Yalman
ISBN 6054623464
DOSYA FORMATI 8,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Açık yaralardan enfeksiyon kapıyor sürekli, yürekBir kadın yastığını ıslattığındaEvinden cenaze çıkmış kadar üzülür, cevabını verdiNazik bir adamO gün gördüm, cenaze olmanın karanlığınıSerçenin sessiz bedenine uzandığı gün, VirginiaBen de bir serçeyi gömdüm otobüs durağının arkasınaKıştı, kuş gribiydi, üşümekti, ne mene şeydiBir gündü, toprağa dokunmanın yasak olduğuDokundum rutinine saatlerin, durdumBağır taşı zamanı kırdı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İncinme Halleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İncinme Halleri.

...e Halleri. Neslihan Yalman. 10.0/10. İnceleme ekle ... İncinme Halleri | KitapRehberi.com ... . cahit kaya İncinme Halleri'ni inceledi. Gönderi bildirimlerini aç Gönderiyi akışta gizle. Neslihan Yalman. Açık yaralardan enfeksiyon kapıyor sürekli, yürek Bir kadın yastığını ıslattığında Evinden cenaze çıkmış kadar üzülür, cevabını verdi Nazik bir adam O gün gördüm... İncinme Halleri. %33. 13,89 TL. İncinme Halleri. HAVALE :9,21 TL %1 EFT İndirimi. Kanguru Yayınl ... İncinme Halleri Kitabı - Son Dakika ... . HAVALE :9,21 TL %1 EFT İndirimi. Kanguru Yayınları Fiyatı düşünce haber ver! Neslihan Yalman kaleme aldığı İncinme Halleri adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. İncinme Halleri. Kanguru Yayınları. 11.25. Açik yaralardan enfeksiyon kapiyor sürekli, yürek Bir kadin yastigini islattig...