Binbirdirek Batakhanesi Cevahirli Hanımsultan

Reşad Ekrem Koçu

Binbirdirek Batakhanesi Cevahirli Hanımsultan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-12-01
YAZAR Reşad Ekrem Koçu
ISBN 6050925647
DOSYA FORMATI 9,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Yaşından umulmayacak şeyler bilen Dilaver, hem başını uzattı hem de gözlerini yumdu. Sahba, oğlunun yanaklarından öpmek isterken ağzı dudaklar üzerine kayıverdi. Fakat dudak dudağa iken oğlan gözlerini açınca ve onunla göz göze gelince Sahba Kalfa öylesine korktu ki Dilaveri bıraktı ve hemen yerine dönerek sanki hiçbir şey olmamış gibi altın tepsinin içinden bir küçük inci aldı ve oğlana göstererek, 'İnci!.' dedi; sersemlemiş olan Dilaver heyecanla soluyordu, fakat çabuk toplandı, o da hiçbir şey olmamış gibi, 'Sensin güzellerin genci!.' dedi ve hemen gitti, Sahba'nın dizi dibine oturdu.""Kapıdan girince kendinden geçen ve ancak iki üç adım attıktan sonra Hanımsultanı gören Tayyarzade, şehri civeleklik şanından hemen koştu, ihtiyar yosmanın dizleri üstündeki incili şalın yere sarkmış eteğini öptü ve kadının önünde el kavuşturup durdu. Hanımsultan evvela Tayyarzade'yi külah kenarından sarkmış bir tutam civan perçeminden mavi çiçekli çoraplar içindeki büyük büyük şahbaz ayaklarına kadar şöyle bir seyretti."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Binbirdirek Batakhanesi Cevahirli Hanımsultan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Binbirdirek Batakhanesi Cevahirli Hanımsultan.

...msultan pdf hakkında bilgi vereceğiz. Binbirdirek Batakhanesi - Cevahirli Hanım Sultan arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul ... Binbirdirek Batakhanesi Cevahirli Hanımsultan %20 İndirimli Reşad... ... . binbirdirek batakhanesi cevahirli hanımsultan. şükela: tümü | bugün. reşad ekrem koçu tarafından yazılmış, 4. murat döneminde geçen tarihi roman. konusu, yazarın bir başka kitabı olan forsa halil ile... Reşad Ekrem Koçu Cevahirli Hanımsultan'da bir macera romanı gibi heyecanla okunan, hoş bir 17. yüzyıl hikâyesi anlatıyor. Bedel : Yavuz Sultan Selim Romanı : Taht-ı Ali Baht-ı Osmani. Start ... Binbirdirek Batakhanesi Cevahirli Hanim Sultan by Reşad Ekrem... ... ... Reşad Ekrem Koçu Cevahirli Hanımsultan'da bir macera romanı gibi heyecanla okunan, hoş bir 17. yüzyıl hikâyesi anlatıyor. Bedel : Yavuz Sultan Selim Romanı : Taht-ı Ali Baht-ı Osmani. Start by marking "Binbirdirek Batakhanesi Cevahirli Hanim Sultan" as Want to Read More filters. | Sort order. Start your review of Binbirdirek Batakhanesi Cevahirli Hanim Sultan. Binbirdirek batakhanesi , cevahirli hanımsultan. Reşad Ekrem Koçu. Satıcı. 12,99 TL. Sepete Ekle. Binbirdirek batakhanesi cevahirli hanımsultan. Reşad Ekrem Koçu - BİNBİRDİREK BATAKHANESİ CEVAHİRLİ HANIM SULTAN kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. 17.59 TL. "Yaşından umulmayacak şeyler bilen Dilaver, hem başını uzattı hem de gözlerini yumdu. Sahba, oğlanın yanaklarından öpmek isterken ağzı dudaklar üzerine kayıverdi. Binbirdirek Batakhanesi - Cevahirli Hanım Sultan. ₺16.90₺23.15. "Yaşından umulmayacak şeyler bilen Dilaver, hem başını uzattı hem de gözlerini yumdu. Sahba,... R_aidefix0000000130802. Binbirdirek Batakhanesi - Cevahirli Hanım Sultan. Üzgünüz ! Bu ürün...