Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti (48-72 Ay)

Kollektif

Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti (48-72 Ay)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-10-17
YAZAR Kollektif
ISBN 6051126180
DOSYA FORMATI 10,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

ADES. Dikkat, bir hedefe yönelik bilinçli ve yoğun algıdır. Gereken işe, gerektiği kadar, gerekli süre boyunca odaklanabilme becerisidir. Dikkat ve hafıza becerilerini, alıştırma ve pratik yaparak artırmak mümkündür. Okuma ve yazmaya geçiş öncesinde çocuklarda dikkat ve hafızanın geliştirilmesi çok önemlidir. Çünkü işitsel ve görsel ayrıntılara dikkat edebilen bir çocuğun öğrenme becerisi de hızlıdır.İşte, Zambak Yayınları da çocukların düşünme ve öğrenme becerilerini geliştirmek için "Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti"ni yani ADESi hazırladı. Bu set, 48-72 ay çocuklarına hitap etmektedir.Setimiz, çocukların düşünme ve öğrenme becerilerini desteklemek adına birçok etkinlik ve alıştırma sayfası içermektedir. Bu sayfalar, "Seçici Dikkat", "Odaklanma ve Konsantrasyon","Bağlantısal Düşünme", "Mantık-Muhakeme", "Sezgisel Düşünme", "İşitsel Dikkat ve Hafıza" alanlarına yönelik olarak fasiküller hâlinde gruplanmıştır. Kısacası Aşamalı Dikkat Etkinleri Seti yani ADES ile çocuklar, oynayıp eğlenerek dikkatlerini geliştireceklerdir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti (48-72 Ay) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti (48-72 Ay).

...oyunca odaklanabilme becerisidir. Kolektif ... Zambak Yayınları'ndan, 4-6 Yaş Arası Çocuklara Aşamalı Dikkat... ... . Kitap Tanıtımı. Dikkat, bir hedefe yönelik bilinçli ve yoğun algıdır. Gereken işe, gerektiği kadar, gerekli süre boyunca odaklanabilme becerisidir. Ad: Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti (48-72 Ay), Yazar: Kollektif, Yayınevi: Zambak Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Çocuk Kitapları Diğer Çocuk Kitapları Zeka Gelişimi, En Düşük Fiyat: 89 TL... ...Zambak Yayınları da çocukların ... Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti (48-72 Ay) Kolektif ... ... ...Zambak Yayınları da çocukların düşünme ve öğrenme becerilerini geliştirmek için "Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti"ni yani ADES'i hazırladı. Bu set, 48-72 ay çocuklarına hitap etmektedir.Setimiz... Ades seti 13 kitapçık 48-72 ay çocuklar için her türlü zekayı geliştirici geniş etkinlik içeriğiyle çok tercih edilen , arabalı kontrol aparatıyla da çok sevilen bir dikkat seti #ades #aşamalıdikkatetkinlikleriseti . ADES (AŞAMALI DİKKAT ETKİNLİKLERİ SETİ) 6. KİTAP 48-72 AY İÇİN kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... www.kitabinabak.com/kitap/asamali-dikkat-etkinlikleri-seti-48-72-ay----zambak-yayinlari--kbk--9786051126180. Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti (48-72 Ay) Kitabina Bak Zambak ... İşte, Zambak Yayınları da çocukların düşünme ve öğrenme becerilerini geliştirmek için "Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti"ni yani ADES'i hazırladı. Bu set, 48-72 ay çocuklarına hitap etmektedir. Zambak Yayınları, öncelikle ele alınması gereken 48-72 ay çocuklarına yönelik Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti'ni (ADES) hazırladı. Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti (ADES) ile 4-6 yaşındaki çocuklar Zambak Yayınları, öncelikle ele alınması gereken 48-72 ay çocuklarına yönelik Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti'ni (ADES) hazırladı. İSTANBUL (AA) - Zambak Yayınları, öncelikle ele alınması gereken 48-72 ay çocuklarına yönelik Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti’ni (ADES) hazırladı. İSTANBUL - Zambak Yayınları, öncelikle ele alınması gereken 48-72 ay çocuklarına yönelik Aşamalı Dikkat Etkinlikleri Seti'ni hazırladı....