Esma-ül Hüsna ve Ayetlerle Büyü ve Nazardan Korunma

Ali Selman Demirbağ

Esma-ül Hüsna ve Ayetlerle Büyü ve Nazardan Korunma
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-15
YAZAR Ali Selman Demirbağ
ISBN 6051512563
DOSYA FORMATI 7,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Menfi Etkilerden, Depresif Hallerden, Negatif Enerjilerden, Olumsuz Duygulardan ve Şartlanmışlıklardan Kurtulun!” Büyü, insanoğlu tarihinin büyük sayfalarını kaplamaktadır. En sade insandan, krallar ve yöneticilere kadar birçokları tarafından ilgi görmüştür. Ülkeler büyü ile yönetilmek istenmiş, savaş kararları büyücü ve falcılara danışılarak alınmıştır. İnsanoğlunun gizem merakı ve geleceği bilme isteği felaketleri beraberinde getirerek zelil bir son yaşamalarına sebep olmuştur. Hiçbir dönemde büyücü ve falcılar hüküm sahibi olamamış veya nüfuzları geniş olmamıştır. Tarihte hiç böyle bir örnek yoktur. Aksine Allah’ın gazabının altında ezilerek zelil ve rezil bir hayat sürmüşlerdir. Hep filmlerde, masallarda, hikâyelerde çizilen büyücü ve falcı tiplemelerinin çirkin, ürkütücü yani fiziksel olarak insanların bakmaya çekinecekleri bir görünüşte olmaları bu bilişsel bilinçaltından kaynaklanmaktadır. Geçmişten günümüze gelen bilinç bize; büyücünün fiziksel görünüşü gibi büyü ve fal işlerinin çirkinliğini göstermektedir. Tüm bunlara rağmen gizli köşelerde, kuytularda bu kültür devam edegelmiştir. Şeytanın bir oyunu olan büyü, insanlar tarafından rağbet görmeye devam etmektedir. Bu kişiler rahmetten gazaba doğru seve seve koşmaya devam ediyorlar… Bu kitap sadece Allah Kelamı ile bize öğretilen ayetler ışığında büyü illetinden kurtulmak ve korunmak isteyenler için büyü bozucu, cinci, büyücü ve üfürükçülerin ellerinde biçare olmamaları maksadıyla kaleme alınmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Esma-ül Hüsna ve Ayetlerle Büyü ve Nazardan Korunma i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Esma-ül Hüsna ve Ayetlerle Büyü ve Nazardan Korunma.

... kitapları ve Hayat Yayınları 2017 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 ... Büyü ve Nazardan Korunma Esma-Ül Hüsna Ayetlerle ... ... Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)Büyü, insanoğlu tarihinin büyük sayfalarını kaplamaktadır. Ülkeler büyü ile yönetilmek istenmiş, savaş kararları büyücü ve falcılara danışılarak alınmıştır. Büyü ve Nazardan Korunma Esmaül Hüsna ve Ayetlerle. Yayınevi / Marka: Hayat Yayınları. Barkod: 9786051512563. HAYAT YAYINLARI. Ali Selman Demirbağ. Esma-ül Hüsna v ... Esma - Ül Hüsna ve Ayetlerle Büyü ve Nazardan Korunma ... . Barkod: 9786051512563. HAYAT YAYINLARI. Ali Selman Demirbağ. Esma-ül Hüsna ve Ayetlerle Büyü ve Nazardan Ülkeler büyü ile yönetilmek istenmiş, savaş kararları büyücü ve falcılara danışılarak alınmıştır. Büyü ve nazar nasıl anlaşılır kısaca açıklıyoruz. Bilgiler kütüphane kaynakçalı kitaplardan alıntı yapılmıştır. (2018). Esma - ül Hüsna ve ayetlerle büyü ve nazardan korunma (Vol. İkinci basım). Kurşun bir levha üzerine yazılarak taşıyanlar zalimlerin şerrinden korunur. 2- Zalim ve facirlerin şerrinden korunmak için onlara karşı okunmalıdır. Büyü bozma işlemi bittikten sonra büyü yapılan kişi mutlaka koruma altına alınır ki tekrar büyüye maruz kalmasın. Büyüden korunma yolları için dualar ve ayetler de önemli bir yere sahiptir. Geçmişten günümüze gelen bilinç bize; büyücünün fiziksel görünüşü gibi büyü ve fal işlerinin çirkinliğini göstermektedir. Şeytanın bir oyunu olan büyü insanlar tarafından rağbet görmeye devam etmektedir. Geçmişten günümüze gelen bilinç bize; büyücünün fiziksel görünüşü gibi büyü ve fal işlerinin çirkinliğini göstermektedir. Tüm bunlara rağmen gizli köşelerde, kuytularda bu kültür devam edegelmiştir. 28.50 TL. En sade insandan, krallar ve yöneticilere kadar birçokları tarafından ilgi görmüştür. Ülkeler büyü ile yönetilmek istenmiş, savaş kararları büyücü ve falcılara danışılarak alınmıştır. Ali Selman Demirbağ. "Menfi Etkilerden, Depresif Hallerden, Negatif Enerjilerden, Olumsuz Duygulardan ve Şartlanmışlıklardan Kurtulun!". Büyü, insanoğlu tarihinin büyük sayfalarını kaplamaktadır....