Sayılar / İlk Kelimelerim -12

Sayılar / İlk Kelimelerim -12
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-26
YAZAR
ISBN 6055331849
DOSYA FORMATI 10,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Değerli anne-babalar;Bebekler, 6. aydan itibaren yeni kelimeler öğrenmeye başlar, aynı zamanda öğrendikleri kelimeleri hafızalarında tutarlar. Bunun için ilk kelime kitapları 6. aydan sonra önem kazanmaktadır. Konuşma döneminde bebeğin daha rahat ve hızlı konuşması için bu kitaplar size yardımcı olacaktır.Çocuklarınız bu kitaplardaki canlı ve sevimli resimlerle hem eğlenecek, hem de yeni kelimeler öğrenecekler.13 Kitap tan oluşan sette şunlar vardır;Kara Hayvanları, Taşıtlar, Yabani Hayvanlar, Yiyecek ve İçecekler, Uçan Hayvanlar, Oyuncaklar, Su Hayvanları, Meyveler, Sebzeler, Sayılar, Renkler ve Şekiller, Araç-Gereçler ve Eğitim Araçları.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sayılar / İlk Kelimelerim -12 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sayılar / İlk Kelimelerim -12.

... Basım Yayın NULL. İlk Kelimelerim 12: Sayılar ... İlk Kelimelerim 12: Sayılar Fiyatları, Özellikleri ve... | En Ucuzu Akakçe ... . 18,25 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitStoktaSatıcı: Amazon Türkiye/yakala. İlk Kelimelerim 12: Sayılar İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Sayılar - İlk Kelimelerim 12 Değerli ane-babalar, Bebekler, 6. aydan itibaren yeni kelimeler öğrenmeye başlar, aynı zamanda öğrendikleri kelimeleri hafızalarında tutarlar. 5.98 TL. Bunun için ilk kelime kitapları 6. aydan sonra ... Sayılar - İlk Kelimelerim 12 (Ciltli) Kolektif ... . Bunun için ilk kelime kitapları 6. aydan sonra önem kazanmaktadır. Konuşma döneminde bebeğin daha rahat ve hızlı konuşması için bu kitaplar size yardımcı olacaktır. Çocuklarınız bu kitaplardaki canlı ve sevimli resimlerle hem eğlenecek, hem de yeni kelimeler öğrenecekler. Sayılar - İlk Kelimelerim 12 195868 Çamlıca Çocuk Yayınları. Değerli anne-babalar;Bebekler, 6. aydan itibaren yeni kelimeler öğrenmeye başlar, aynı zamanda öğrendikleri kelimeleri hafızalarında tutarlar. Bunun için ilk kelime kitapları 6... 7.20 TL. Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2017 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 140x165 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Ansiklobedik Cilt Kağıt Bilgisi: 135 gr kuşe parlak Kapak Bilgisi: Sert Kapak. Sayılar - İlk Kelimelerim 12 Değerli ane-babalar, Bebekler, 6. aydan itibaren yeni kelimeler öğrenmeye başlar, aynı zamanda öğrendikleri kelimeleri hafızalarında tutarlar. Bunun için ilk kelime kitapları 6. aydan sonra önem kazanmaktadır. Konuşma döneminde bebeğin daha rahat ve hızlı konuşması için bu kitaplar size yardımcı olacaktır. Sayılar - İlk Kelimelerim 12 Değerli ane-babalar, Bebekler, 6. aydan itibaren yeni kelimeler öğrenmeye başlar, aynı zamanda öğrendikleri kelimeleri hafızalarında tutarlar. kitaphanen.com´da uygun fiyata Çamlıca Basım Yayın markalı Sayılar İlk Kelimelerim 12 9786055331849 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Sayılar - İlk Kelimelerim 12. Kolektif Çamlıca Çocuk Yayınları. Çocuklarınız bu kitaplardaki canlı ve sevimli resimlerle hem eğlenecek, hem de yeni kelimeler öğrenecekler. Sayılar; İlk Kelimelerim 12. Değerli anne-babalar; Bebekler, 6. aydan itibaren yeni kelimeler öğrenmeye başlar, aynı zamanda öğrendikleri kelimeleri hafızalarında tutarlar. Kolektif. Değerli anne-babalar; Bebekler, 6. aydan itibaren yeni kelimeler öğrenmeye başlar, aynı zamanda öğrendikleri kelimeleri hafızalarında tutarlar....