Balık Avı Hikayeleri

Cüneyt Alpay

Balık Avı Hikayeleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-09-01
YAZAR Cüneyt Alpay
ISBN 9944264204
DOSYA FORMATI 6,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Aynı gün içerisinde, aynı kıyıdan zargana, istavrit, çinakop, palamut, lüfer avlanabilecek başka bir şehir var mı acaba dünya üzerinde?Ya da sabah gün ışıldarken, çevresinde binlerce yıllık bir tarihe gömülmüş duran Unkapanı Köprüsü’nden palamutları çekip, köprü altındaki onca yabancı insanla aynı heyecanı yaşamak ve hemen iki metre arkadaki trafik sıkışıklığının farkında dahi olmamak nasıl açıklanabilir?”Balık avcılığının, kentli bir insana hissettirdiklerini ve öğrettiklerini bulacaksınız bu küçük hikaye-anı kitabında...Yazarın Boğaz’da başlayan balık avcılığı serüveni, giderek yoğunlaşan ve yetkinleşen bir tutku halinde, Saros ve Kuzey Ege’de gerçekleştirdiği levrek avı maceraları ile zenginleşiyor; okura bu işin gizli sırlarını fısıldıyor.Deniz, balık, gezi ve macera tutkunu herkes için zevkle okunacak ve balık avı ile ilgili pek çok şey öğretecek hikayeler... Yeni başlayanlar için umut, işin ehli kimseler için minik bir gülümseme vadeden anılar...Kimbilir belki bir gün siz de oltanızı denize savurursunuz; ender ve zor bulunan, ulaşılmaz olanın peşinde, kendi sınırlarınıza doğru bir “anlam” yolculuğuna çıkarsınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Balık Avı Hikayeleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Balık Avı Hikayeleri.

... herkes için zevkle okunacak ve balık avı ile ilgili pek çok şey öğretecek hikayeler ... Balık Avı Hikayeleri Cüneyt Alpay ... ... Denizler Kitabevi'nin yayınladığı 'Balık Avı Hikayeleri' okuyanın kafasını çelecek, "Acaba ben de olta alıp yola koyulsam mı?" dedirtecek bir kitap. Deniz, balık, gezi ve macera tutkunu herkes için zevkle okunacak ve balık avı ile ilgili. pek çok şey öğretecek hikayeler... Yeni başlayanlar için umut, işin ehli kimseler için minik bir gülümseme. 18 TL. Deniz, balık, gezi ve macera tutkunu herkes için zevkle okunacak ve balık avı ... Balık Avı Hikayeleri | Balık Avcıları Kulübü ... . 18 TL. Deniz, balık, gezi ve macera tutkunu herkes için zevkle okunacak ve balık avı ile ilgili pek çok şey öğretecek hikayeler... 19.11 TL. Deniz, balık, gezi ve macera tutkunu herkes için zevkle okunacak ve balık avı ile ilgili pek çok şey öğretecek hikayeler... 19.20 TL. Deniz, balık, gezi ve macera tutkunu herkes için zevkle okunacak ve balık avı ile ilgili pek çok şey öğretecek hikayeler... 20.40 TL. Deniz, balık, gezi ve macera tutkunu herkes için zevkle okunacak ve balık avı ile ilgili pek çok şey öğretecek hikayeler......