Pupa YelkenKısmet'in Dünya Seyahati (cd ilaveli)

Sadun Boro

Pupa YelkenKısmet'in Dünya Seyahati (cd ilaveli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-02-20
YAZAR Sadun Boro
ISBN 9944264235
DOSYA FORMATI 5,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Otuz beş yıl gibi uzun bir aradan sonra "Pupa Yelken"in yeni baskısını hazırlarken, o günü yaşamamış okurlarımız için seyahatimizin basında ve toplumumuzdaki yankısından, amatör denizciliğimize etkisinden biraz bahsetmek istedim. Ayrıca kitabın arkasındaki "Geçen Yıllar" bölümünde o günlerden bu yana hem bizim hayat hikayemizi, hem de değişen yaşam koşullarının uzun deniz yolculuklarını nasıl etkilediğini ve bu gelişmenin neler getirip neler götürdüğünü bulabilirsiniz.Kitabın birinci baskısı o zamanın en modern Vebofset baskı tekniği ile Günaydın gazetesinin matbaasında gazete kağıdına basılmıştı. Yeni baskısı günümüz dijital ortamında gelişmiş teknikle yapıldı. İçeriğinde hiçbir değişiklik olmadı. Arka sayfalarındaki ilanların yerine yolculukla ilgili gazetelerde çıkan haber ve röportajları koyduk. Bazı önemli gazete küpürlerini o günleri yaşayamayan gençlere göstermek istedik.O günden bu yana sayıları hiç de küçümsenmeyecek kadar çok insan “Pupa Yelken”den esinlenerek küçük veya büyük bir tekne sahibi oldu, denize adımını attı, ondan istifade etmeye çalıştı. Hatta bunlardan bazıları gönderinde veya gurcatasında ay-yıldızlı bayrağı dalgalanan kendi yelkenlileriyle dünya seyahatlerini muvaffakiyetle tamamladı. Bugün daha birçokları dünyanın dört bir yanında dolaşıyor, yenileri çıkmaya hazırlanıyor. Kısmet ve “Pupa Yelken”in amatör denizciliğimizin yeşerip, gelişmesine bir nebze katkısı olduysa ne mutlu bizlere…Yavaş da olsa amacımıza ulaşmanın bahtiyarlığını yaşıyoruz…”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pupa YelkenKısmet'in Dünya Seyahati (cd ilaveli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pupa YelkenKısmet'in Dünya Seyahati (cd ilaveli).

...akikalık bir CD ile sizlere sunuyoruz. Hayatta en büyük emeli olan dünya seyahatine 1965te Alman asıllı eşi Oda ile beraber çıktı ... Pupa Yelken Kısmet'in Dünya Seyahati Kitap %15... - Atlas Kitap ... . ...Batıdan Doğuya Atlantik Balina avına çıkıyorum Koca reislerin izinde Denizden bakınca Seyahatin mali yolu Denizci terimleri. Ürün Sepetinize Eklendi! Pupa Yelken Kısmet'in Dünya Seyahati. Sadun Boro. Açık denizlerin özlemi Akdenizi geçiyoruz Atlantikde fırtına Aya mı geldik? Hey koca Atlantik İçki, müzik ve aşk Karaiplerde bir cennet Adadan adaya Hazineyi biz bulduk Sam Amcanın... Pupa Yelken Kısmet'in Dünya Seyahati (cd ilaveli). Kısmet ve "Pupa Yelken"in amatör denizciliğimizin yeşerip gelişmesine bir neb ... Pupa Yelken Kısmet'in Dünya Seyahati (Cd İlaveli) Nasıl İndirilir? ... ... Pupa Yelken Kısmet'in Dünya Seyahati (cd ilaveli). Kısmet ve "Pupa Yelken"in amatör denizciliğimizin yeşerip gelişmesine bir nebze katkısı olduysa ne mutlu bizlere......