Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı

Joseph E. Stiglitz

Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-03-18
YAZAR Joseph E. Stiglitz
ISBN 9758723006
DOSYA FORMATI 11,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Gelişmiş ülkeler, küreselleşmeyi yönetcek uluslar arası kuruluşların reformu konusunda üstlerine düşeni yapmalıdır. Bu kuruluşları biz kurduk, onları düzeltmek için de biz çalışmalıyız (...) Daha insani bir çehreye sahip bir küreselleşme yaratabilmek istiyorsak, o zaman sesimizi yükseltmemiz gerek.Hiçbir şey yapmadan duramayız,Hiçbir şey yapmadan durmamalıyız.Bu kitap küreselleşmenin nasıl yanlış yöneltildiğini anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı.

...ni hayal kırıklıklarına değiniyor. Kitabın yeni girişi ve hayal kırıklığı üzerine yeni bölümleri, donald trump'ın yükselişi ve yeni korumacı hareket ile küreselleşmenin gidişatına dair yeni son söz, stiglitz'in mesajlarının ne kadar öngörülü ... Küreselleşme: Büyük Hayal Kırıklığı by Joseph E. Stiglitz ... ... 2001 yılında Cenova'da bir göstericinin ölümü küreselleşme karşıtı savaşta verilebilecek kayıplar için sadece bir başlangıçtı. Gelişmekte olan ülkelerdeki insanlar onlarca yıldır... ...Genişletip güncelleyerek, küreselleşmenin ABD ve avrupa'daki yeni hayal kırıklıklarına değiniyor. Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı. Galeri için Resmi Tıklayın. (...) Daha insani bir ç ... Joseph STIGLITZ : Küreselleşme ve Büyük Hayal KırıklıklarI - Prof. ... . Gelişmekte olan ülkelerdeki insanlar onlarca yıldır... ...Genişletip güncelleyerek, küreselleşmenin ABD ve avrupa'daki yeni hayal kırıklıklarına değiniyor. Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı. Galeri için Resmi Tıklayın. (...) Daha insani bir çehreye sahip bir küreselleşme yaratabilmek istiyorsak, o zaman sesimizi yükseltmemiz gerek. Hiçbir şey yapmadan duramayız, hiçbir şey yapmadan durmamalıyız." Efendim Merhabalar, sitem için yeni bir ses kaydı serisi yapma düşüncesindeyim. Bu seriye de Sesli Özet adını vereceğim. İlk olarak Joseph Stigltz'ın "Globalization And Its Discontents" adlı Türkçesiyle... Küreselleşme book. Read 295 reviews from the world's largest community for readers. Preview — Küreselleşme by Joseph E. Stiglitz. Küreselleşme: Büyük Hayal Kırıklığı. Küreselleşme yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Küreselleşme kitabına benzeyen kitaplar. Alt başlık: Büyük Hayal Kırıklığı. Baskı tarihi: Mart 2003....