Çokkültürlülük ve Çeviri

F. Sakine Eruz

Çokkültürlülük ve Çeviri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-01-01
YAZAR F. Sakine Eruz
ISBN 9756008595
DOSYA FORMATI 12,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çeviribilim alanında yıllardır ders veren yazar, bu kitabında okurlara çokkültürlülük ve Osmanlı devletinde çokkültürlülüğün kahramanları çevirmenleri anlatıyor. Çokkültürlülüğün tarihi içinde çevirmenin izini sürüyor, onun kimliğinden yola çıkarak içinde yaşadığı kültüre ve kültürlerarası etkileşime katkısını inceliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çokkültürlülük ve Çeviri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çokkültürlülük ve Çeviri.

...iri-çevirmen arasındaki ilişkilerle ilgili araştırmasının bir ürünü ... ÇOK KÜLTÜRLÜLÜK | uztarih.com L Tarih Kainatın Vicdanıdır ... . ilkin ekonomik ve siyasi kaygılarla yapılır çeviri ve karşımıza "sözlü çeviri" olarak çıkar. Çokkültürlülük Nedir? Çok kültürlülük. Yeni yazılardan haberdar ol. Abonelikten çık. Artık vakit, postetnitik (etnisite, etnik sonrası) bir yüzyıla girmenin vaktidir. Çeviri Yapılan Kaynaklar Çokkültürlülük ve Çeviri. %13. 23,00 TL. Çokkültürlülük ve Çeviri. F. Sakine Eruz. HAVALE :19,8 ... (PDF) F. Sakine Eruz, "Çokkültürlülük ve Çeviri..." - Academia.edu ... . %13. 23,00 TL. Çokkültürlülük ve Çeviri. F. Sakine Eruz. HAVALE :19,81 TL %1 EFT İndirimi. 18.31 TL. Çeviribilim alanında yıllardır ders veren yazar, bu kitabında...