Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada

Shunryu Suzuki

Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-11-21
YAZAR Shunryu Suzuki
ISBN 9756529607
DOSYA FORMATI 11,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yengo Usata dedi ki: "Yerden bir toz parçacığı kalkıyor ve bütün yeryüzü onun içinde; bir çiçek açıyor, bütün evren de onunla birlikte açılıyor. Ama yerden toz kalkmamışsa, çiçek açmamışsa gözlerimi nereye yönelteyim ? Onun için derler ki, bir yumak ipliği kesince bir kesişte hepsini ikiye bölmüş olursun; yumağı boyaya batıracak olsan, bütün iplikleri birden aynı renge boyarsın. Bunun gibi seni bağlayan bütün bağlardan sıyır kendini, onları kopar, paramparça et. Ama kendi içindeki zenginliklerle ilişkini koparma. Ancak bu yolla yüksekle alçak, evrensel bir uyum içinde ve ileridekiyle gerideki arasında bir ayırım olmadan her biri tam bir yetkinlik, eksiksizlikle, kendilerini açıklamış olurlar."Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada adlı bu kitap Shunryu Suzuki'nin konuşmalarından hazırlanmıştır.Kendi içindeki zenginliklerle ilişkisini koparmayıp, tam bir istenç, tam bir içtenlikle yüzünü Kensho yaşamına aydınlanmaya çevirmiş kimseler için.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada.

...deyseniz Aydınlanma Orada adlı bu kitap Shunryu Suzuki'nin konuşmalarından hazırlanmıştır ... Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada ... . Kendi içindeki zenginliklerle ilişkisini koparmayıp, tam bir istenç... Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada - 212901 - Kişisel Gelişim - Yengo usta dedi ki: "Yerden bir toz parçacığı kalkıyor ve bütün yeryüzü onun içinde; bir çiçek açıyor, bütün evren de onunla birlikte açıyor. Geri Satıcı Açıklaması. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada Okyanus Yayıncılık. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada ad ... Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada Kitabını İndir, Pdf İndir, Bedava... ... . Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada Okyanus Yayıncılık. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada adlı bu kitap Shunryu Suzukinin konuşmalarından hazırlanmıştır. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada adlı bu kitap Shunryu Suzuki'nin konuşmalarından hazırlanmıştır. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada adlı bu kitap Shunryu Suzuki'nin konuşmalarından hazırlanmıştır. Kendi içindeki zenginliklerle ilişkisini koparmayıp, tam bir istenç... Shunryu Suzuki. Yengo usta dedi ki: "Yerden bir toz parçacığı kalkıyor ve bütün yeryüzü onun içinde; bir çiçek açıyor, bütün evren de onunla birlikte açıyor. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 7 adetSon güncelleme: Dün 14:53 D&R. 14.81 TL. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada adlı bu kitap Shunryu Suzuki'nin konuşmalarından hazırlanmıştır. Kendi içindeki zenginliklerle ilişkisini koparmayıp, tam bir istenç... Shunryu Suzuki. Yengo usta dedi ki: "Yerden bir toz parçacığı kalkıyor ve bütün yeryüzü onun içinde; bir çiçek açıyor, bütün evren de onunla birlikte açıyor. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada adlı bu kitap Shunryu Suzuki'nin konuşmalarından hazırlanmıştır. 10.81 TL. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada adlı bu kitap Shunryu Suzuki'nin konuşmalarından hazırlanmıştır. Kendi içindeki zenginliklerle ilişkisini koparmayıp, tam bir istenç... Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada - BKM Kitap. Shunryu Suzuki. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada Satın Al | OdaKitap.com. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada. Kargoya verilme süresi 3 gün. Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada adlı bu kitap Shunryu Suzuki nin konuşmalarından hazırlanmıştır. ...evrensel bir uyum içinde ve ileridekiyle gerideki arasında bir ayırım olmadan her biri tam bir yetkinlik, eksiksizlikle, kendilerini açıklamış olurlar.`Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada adlı bu kitap... Siz Neredeyseniz Aydınlanma Orada adlı bu kitap Shunryu Suzuki'nin konuşmalarından hazırlanmıştır. Kendi içindeki zenginliklerle ilişkisini koparmayıp, tam bir istenç......