Ölülerimiz Bir Tutar Bizi

Osman Akınhay

Ölülerimiz Bir Tutar Bizi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-09-16
YAZAR Osman Akınhay
ISBN 6051030883
DOSYA FORMATI 12,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Ölmeden önce bir büyük hayal daha göreyim diye sevsem seni...“Görelim diye –beraberce. Şimdi burada, bu çay bahçesinde yeniden, senin bana baktığını fark edip de gözlerindeki ışıltıda zamanın buğusunu gördüğümü sandığımda duydum bu arzuyu. Sensiz bir anlamı yok yani, ne de gerçekliği: Peki ama, hayatın içinde birlikte hayal kurmayı yeniden öğrenebilir mi yaralı insanlar? Son bir kere olsun?“Tek bana kalsa, palavra. Yalnız başına büyük hayal kurulmaz. Yalnız başına büyük hayal peşine düşülmez. Yalnız başına devrim de olunmaz.“Gamlı bir sesle fısıldadığını işitiyorum onun, benim aklımdan bunlar geçerken; soru sormak ile kendi kendine konuşmak arası bir tonda sesi: “Neden şimdi çıktın karşıma?” Kedere sarılı bu ses, fısıltısı kulağımda, durmadan tekrarlıyor: Neden şimdi –şimdi o kadar zor ki kımıldamak!“Kim kime vefasızlık etti – devrim mi bize, biz mi devrime – vaadini tutmayan, nefesi kesilen, derman yetiremeyen hangimiz...”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ölülerimiz Bir Tutar Bizi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ölülerimiz Bir Tutar Bizi.

...mi bize, biz mi devrime - vaadini tutmayan, nefesi ... Ölülerimiz Bir Tutar Bizi - Osman Akınhay ... ... 16.40 TL. Kedere sarılı bu ses, fısıltısı kulağımda, durmadan tekrarlıyor: Neden şimdi -şimdi o kadar zor ki kımıldamak! "Kim kime vefasızlık etti devrim mi bize, biz mi devrime vaadini tutmayan... Ölülerimiz Bir Tutar Bizi adet. Sepete Ekle. "Kim kime vefasızlık etti devrim mi bize, biz mi devrime vaadini tutmayan, nefesi kesilen, derman yetiremeyen hangimiz…" 18 TL. Kedere sarılı bu ses, fısıltısı kulağımd ... ÖLÜLERİMİZ BİR TUTAR BİZİ - Osman Akınhay | Kitapx ... . Kedere sarılı bu ses, fısıltısı kulağımda, durmadan tekrarlıyor: Neden şimdi şimdi o kadar zor ki kımıldamak! Kim kime vefasızlık etti devrim mi bize, biz mi devrime vaadini tutmayan, nefesi... Kedere sarılı bu ses, fısıltısı kulağımda, durmadan tekrarlıyor: Neden şimdi -şimdi o kadar zor ki kımıldamak! "Kim kime vefasızlık etti - devrim mi bize, biz mi devrime - vaadini tutmayan, nefesi... "Kim kime vefasızlık etti devrim mi bize, biz mi devrime vaadini tutmayan, nefesi kesilen, derman yetiremeyen hangimiz..." Ölülerimiz Bir Tutar Bizi 9786051030883 Agora Kitaplığı. Ölülerimiz Bir Tutar Bizi. adminOcak 22, 20180. "Kim kime vefasızlık etti devrim mi bize, biz mi devrime vaadini tutmayan, nefesi kesilen, derman yetiremeyen hangimiz…" 18 TL. Kedere sarılı bu ses, fısıltısı kulağımda, durmadan tekrarlıyor: Neden şimdi -şimdi o kadar zor ki kımıldamak! "Kim kime vefasızlık etti devrim mi bize, biz mi devrime vaadini tutmayan, nefesi... 9786051030883. 380083. Ölülerimiz Bir Tutar Bizi. Agora Kitaplığı. Ölülerimiz Bir Tutar Bizi. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Kedere sarılı bu ses, fısıltısı kulağımda, durmadan tekrarlıyor: Neden şimdi -şimdi o kadar zor ki kımıldamak! "Kim kime vefasızlık etti - devrim mi bize, biz mi devrime - vaadini tutmayan, nefesi... Ölülerimiz Bir Tutar Bizi - Osman Akınhay. %15. "Kim kime vefasızlık etti devrim mi bize, biz mi devrime vaadini tutmayan, nefesi kesilen, derman yetiremeyen hangimiz..."...