Köy Etkisi

Susan Pinker

Köy Etkisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-08-29
YAZAR Susan Pinker
ISBN 6055154905
DOSYA FORMATI 8,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sardunyalı erkeklerin sahip oldukları ortak şey nedir?Gerçek sosyal iletişim ağları - Facebook veya Twitter'da bulunmayan türden Susan Pinker'in bu keyifli kitabı evde,okulda ve işte gerçekleşen yüz yüze iletişimin bizi neden daha sağlıklı, daha zeki ve daha başarılı kıldığını gösteriyor.'-Charles Duhıgg The Power of Habbit kitabının yazarı. En düşük akıl hastalığı oranı güçlü yüz yüze sosyal ağları bulunan kişilerde görülüyor.Sarılma veya sırt sıvazlama bir kişinin sosyal stresini azaltıyor ve bunun karşılığında bedenin enfeksiyon ile savaşma gücünü arttırıyor.Göğüs kanseri olan kadınlar üzerinde yapılan bir araştırma sonunda geniş arkadaş ağı olan kişilerin zayıf sosyal bağları olanlara göre 4 kat daha fazla yaşama şansı olduğu ortaya çıktı.Hayatın başlarında oluşan sosyal temaslar daha sonrasında bizim hayatla baş etme gücümüzü artırıyor.Yakın arkadaş grupları ile düzenli olarak buluşanlar tek başına bir hayat sürenlerden on beş yıl daha fazla yaşama eğilimi gösteriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Köy Etkisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Köy Etkisi.

...nelik detaylı çalışmalar yapıyor. Alış-Veriş Listeme Ekle ... Köy Etkisi Kitap Ücretsiz İndir En Türk Kütüphanesi ... . Köy Etkisi. Köy Etkisi kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Yakın arkadaş grupları ile düzenli olarak buluşanlar tek başına bir hayat sürenlerden on beş yıl daha fazla yaşama eğilimi gösteriyor. Köy Etkisi Susan Pinker. Keyifli artırıyor. 'Sardunyalı erkeklerin sahip oldukları o ... Köy Etkisi Susan Pinker ... . Keyifli artırıyor. 'Sardunyalı erkeklerin sahip oldukları ortak şey nedir? Gerçek sosyal iletişim ağları - Facebook veya Twitter'da bulunmayan türden Susan Pinker'in bu keyifli kitabı evde... Ana sayfa > KİTAP & FİLM > Kitap > Eğitim & Ders Kitapları > Kişisel Gelişim > Köy Etkisi. Köy Etkisi, 0 kullanıcının değerlendirmesi %0 memnuniyete sahip. ID. : 391751. Köy Etkisi. Yazar: admin · Yayımlanmış Ocak 25, 2017 · Güncellendi Ocak 25, 2017. Sardunyalı erkeklerin sahip oldukları ortak şey nedir? Susan Pinker. Sardunyalı erkeklerin sahip oldukları ortak şey nedir? Gerçek sosyal iletişim ağları - Facebook veya Twitter'da bulunmayan türden Susan Pinker'in bu keyifli kitabı evde... Susan Pinker. 'Sardunyalı erkeklerin sahip oldukları ortak şey nedir? Gerçek sosyal iletişim ağları - Facebook veya Twitter'da bulunmayan türden Susan Pinker'in bu keyifli kitabı evde... 17 Nisan 1940'ta, 79 yıl önce kurulan Köy Enstitüleri, eğitim dizgemizin en önemli okullarıdır. Köy Enstitülerinin etkisi neden kaynaklanıyor? O yıllardaki köy nüfusuna, okullaşma durumuna bakalım Köy Etkisi Susan Pinker. 12,20 €. SEPETE EKLE. Köy Etkisi. 12,20 €. Hoşgeldiniz Türk kütüphanesi - Köy Etkisi Tarafından Susan Pinker. kâğıt arasında. Yayımcı Köy Etkisi. Butik. boyutlar. Dil. Köy Etkisi. kapak. Dizi. Köy Etkisi....