Fizik Dersleri Cilt: 1 Mekanik, Işınım, Isı

Richard P. Feynman

Fizik Dersleri Cilt: 1 Mekanik, Işınım, Isı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-28
YAZAR Richard P. Feynman
ISBN 6051713441
DOSYA FORMATI 5,67 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu üç cilt Feynman’ın 1961-64 yılları arasında, California Teknoloji Enstitüsünde (Caltech), bütün birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin aldıkları fizik derslerinin tarihsel bir kaydıdır. Derslerin 1. cildi, 1961-62 akademik yılında California Teknoloji Enstitüsünde (Caltech) Prof. R.P. Feynman tarafından giriş fiziği dersi olarak verilmiş olan bir konferanslar dizisine dayanmaktadır; tüm Caltech birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin aldığı fizik dersinin ilk yılını kapsamaktadır; ikinci yılı kapsayan benzer bir dizi de 1962-63’te bunun peşinden gelmiştir. Kitap, alışıldık fiziğe giriş konularının dışında bir seyir izler. Kuantum fiziğine giriş niteliği de taşıyan bu kitap, Feynman’ın dehasını ve en zor konuları basite indirme becerisini yansıtmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fizik Dersleri Cilt: 1 Mekanik, Işınım, Isı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fizik Dersleri Cilt: 1 Mekanik, Işınım, Isı.

......(Caltech), bütün birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin aldıkları fizik derslerinin tarihsel bir kaydıdır ... Feynman Fizik Dersleri Cilt 1; Mekanik, Işınım, Isı... | toptankitap.com ... . Derslerin 1. cildi, 1961-62 akademik yılında California Teknoloji Enstitüsünde (Caltech) Prof. 36 TL. Bu üç cilt Feynman'ın 1961-64 yılları arasında, California Teknoloji Enstitüsünde (Caltech), bütün birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin aldıkları fizik derslerinin tarihsel bir kaydıdır. Çocuklarımıza en güzeli...devamını oku..." Feynman Fizik Dersleri: Cilt 1-Mekanik Işınım Isı. Derslerin 1. ... Fizik Dersleri Cilt: 1 Mekanik, Işınım, Isı | Pdf Kitap İndir Oku ... . Çocuklarımıza en güzeli...devamını oku..." Feynman Fizik Dersleri: Cilt 1-Mekanik Işınım Isı. Derslerin 1. cildi, 1961-62 akademik yılında California Teknoloji Enstitüsünde (Caltech) Prof. ...(Caltech), bütün birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin aldıkları fizik derslerinin tarihsel bir kaydıdır. Derslerin 1. cildi, 1961-62 akademik yılında California Teknoloji Enstitüsünde (Caltech) Prof. ...(Caltech), bütün birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin aldıkları fizik derslerinin tarihsel bir kaydıdır. Derslerin 1. cildi, 1961-62 akademik yılında California Teknoloji Enstitüsünde (Caltech) Prof. 38.25 TL. Bu üç cilt Feynman'ın 1961-64 yılları arasında, California Teknoloji Enstitüsünde (Caltech), bütün birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin aldıkları fizik derslerinin tarihsel bir kaydıdır. Kolektif. Kitap Tanıtımı. Bu üç cilt Feynman'ın 1961-64 yılları arasında, California Teknoloji Enstitüsünde (Caltech), bütün birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin aldıkları fizik derslerinin tarihsel bir... 31.50 TL. Bu üç cilt Feynman'ın 1961-64 yılları arasında, California Teknoloji Enstitüsünde (Caltech), bütün birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin aldıkları fizik derslerinin tarihsel bir kaydıdır. PDF okuyucu örnekleri kitap okumak için Feynman Fizik Dersleri 1 - Mekanik, Işınım, Isı Adobe Reader, Foxit Reader, Nitro PDF Reader, PDF-XChange Görüntüleyici, xPDF ve daha fazlası. ...(Caltech), bütün birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinin aldıkları fizik derslerinin tarihsel bir kaydıdır. Derslerin 1. cildi, 1961-62 akademik yılında California Teknoloji Enstitüsünde (Caltech) Prof. Geri Satıcı Açıklaması. Fizik Dersleri Cilt: 1 Mekanik, Işınım, Isı / Richard P. Feynman / Alfa Yayınları. (#519562292). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir....